Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník Tibor700
Vloženo 9.11.2016
Aktualizováno 9.11.2016

Moje úpravy

Vloženo: 16.04.2018, Uskutečněno: 16.04.2018, Stav tachometru: 45500 km, Zhlédnuto: 36x

Tak konečne sa mi podarilo dať všetko dohromady

Niektoré veci boli na motorke už keď som ju kúpil ako napríklad zadný kufor no jeho originál uchytenie bolo poskladané s rôznymi vypodloženiemi a medzikusmi a bolo to dosť navysoko, takže všetko som zrušil a teraz je kufor napevno a o 6 cm nižšie.
Navyše dostal do červených sklíčok brzdové svetlá.
Vrámci bezpečnosti pribudli svetielka na bočné kufre.

Vysoké pelxi je super a ako niečo navyše pri daždi pribudlo predĺženie predného blatníka.

Sedačku som prečalúnil a spolujazdcovi trochu podložil mäkším molytanom. Pre moje pohodlie pribudli predné stupačky na vyrovnanie nôh pri dlhej jazde. Ešte trocha špekulujem s nastavením, ale inak účel to plní na jednotku.
Je v nich cítiť viac vybrácie predsa sú uchytené priamo na motore.

Z elektroniky len niečo málo: po minuloročnom testovaní rádia prišlo na výmenu predných repro za kvalitnejšie od firmy Hertz (do palubovky 87 mm + výškače) rozdiel je počuteľný no čakal som viac . Pribudol ešte teplomer s voltmetrom Koso a ukazovateľ zaradenej rýchlosti. Po stranách sa osvedčili prídavné svetlá ktoré ozaj pomôžu v noci na osvetlenie krajnice a používam ich za dažďa aby ma bolo lepšie vydieť.

Na záver už len pár prkotín, ako kryt predného svetla, zásuvka v bočnom kufry na kameru.
Jeden zaujímavý postreh, po výmene vzduchového filtra za KN som prekvapený že ho celkom počut pri rýchlejšej akcelerácii ale to len občas .

Na jednu vec sa ešte teším ale to zase až v zime a to na výmenu celého podvozku za Hyperpro no a potom už bude Deauvill-ka dokonalá.

Tak pre všetkých veľa šťastných KM bez nehody a vždy návrat domou na svojej motorke.