Babetta 207 (1976)

Vlastník fantomasbike
Vloženo 2.11.2016
Aktualizováno 25.4.2021

Byl jsem s kamarádem pro dveře do dílny.Byly uložené ve stodole a vedle byla hromada šrotu.A o něj opřená tato babeta 206.

První dojmy - Ještě nic.Momentálně pracuji na Tatranovy S100.Modlím se aby se našel motor... Vůbec nemám představu co to bude obnášet dát tento moped do pořádku a projet se sním.No mám ježíška už teď v listopadu

Motorku bych doporučil pro - Pro šílence jako já

Doplňky na motorce - Doplňky.Neblázněte

Nalezený stroj a zachráněn před sešrotováním.Teprve jsem ho dovezl domů s dojmem že jde o 207.Neměl jsem to srdce ji tam nechat čekat na recyklaci.Každý kdo miluje motorky a rád se v nich vrtá by si ji vzal.Jsem jeden z těch co je fascinuje když se ten stroj pod zadkem pohne a jede bez ohledu na obsah a výkon.Jen když to funguje.To bude zase peněz a hledání chybějících dílů.Ale kdyby mě to nebavilo tak to nedělám.Rok výroby neznám.Štítek tam bohužel není.Tak jsem tam plácnul co mě napadlo.Kdyby někdo věděl rád si nechám poradit

Když vyprchala první euforie z nálezu přišla na věc otázka jestli se do toho pustit.Chybý boční kryty motoru,šlapátka s řetězem,zadní světlo středový plast,lanka s bovdeny,cívka,tyristor,kola a pneumatiky ve špatném stavu.
Některé díly z 207 a některé z 228.Nezbývá než hlídat internet.Včera jse mi poštěstilo.Celá 207 se super koly,tachometrem včetně náhonu(funkční).Získal jsem většinu dílů k opravě.Nechci tento moped kompletně renovovat.Celkem prokoukl už při čištění a raději ho zachovám v původním stavu.

Tak se mi podařilo sehnat vše potřebné.A troufám si říct že jsem měl velké štěstí.Hlavně ty boční kryty.

oojirka
oojirka napsal 15.02.17 v 10:17 9b.

hruso25
hruso25 napsal 02.11.16 v 21:46 10b.

Vzácny kúsok.