Yamaha XT 660 R (2005)

Vlastník Jardy66
Vloženo 26.9.2016
Aktualizováno 26.9.2016

Vysněná motorka :) parádní vzhled luxusní zvuk.

Motorka koupena od Stephen (Žatec)

BMW F 650 GS: Yamaha se líbila víc a hlavně žádný vyloženě pěkný BMW jsem tehdy neobjevil.

První dojmy - Přibližně rok jsem nic neřídil a teď jsem si koupil XT660R.První týden jsem váhal jestli jsem udělal vůbec dobře.Motorka mi nějak neseděla,Jednoválec mi připadal takovej vostrej ("ucukanej") ...stačilo pár desítek kilometrů a vše se změnilo.Na dávkování plynu jsem si zvykl a už bych rozhodně neměnil.Nehledě na to,že Akrapovič + jednovál je fakt paráda :)

Motorku bych doporučil pro - Moto je pro lidi co hledaj něco univerzálního a spolehlivého.Je vhodná na naučení

Doplňky na motorce - Na moto mám Vyšší plexi,Blastry,Padací rám,kryt pod motorem,plotnu + kufr,Laďáky Akrapovič - tak jsem jí koupil

Po XT jsem pokukoval pěkně dlouho... Líbil se mi design,univerzálnost tohoto stroje a podle recenzí i celkem nenáročná údržba.Když jsem našetřil,tak jsem neváhal a koupil :)

Co se jízdy týče,tak ideální je tak max. do 130km/h,pak už to nebaví ani řidiče a ani motorku,takže rozhodně neni moc na dálnici ani pro draky,kteří jsou zvyklí na 200km/h + ,ale na ježdění po městě ideální.Těch 130km/h je tam celkem hned :)

Brzdy jsou dostačující,ještě jsem nezaznamenal,že by brzdily málo.

Podvozek: Jezdím pouze silnici,ještě jsem se nedostal do terénu.
Na silnici úplně bezproblému,žádný překvapení se nekoná,motorka lecos odpustí a překvapivě i do náklonu v zatáčce dost snese ( víc než jsem čekal ),takže palec hore :)
Ale na velký cestování bych jí asi nedoporučil.Má dost velký vibrace a vydržet s ní cestu třeba na Balkán si nedovedu představit :)

Dvakrát jsem měřil spotřebu: jednou 4,79 l/100 km ;podruhé 4,3l/100km
Tankuju Vervu 100

mladak
mladak napsal 04.10.16 v 18:25 10b.

To je vono! Krásně sis vybral :)

findejs1310
findejs1310 napsal 26.09.16 v 12:19