Yamaha Majesty 400 (2005)

Vlastník Vlado-1500
Vloženo 30.8.2016
Aktualizováno 31.8.2016

Na stare kolena, dostačujuce povozenie.

Honda FJS 600 Silver Wing: Mal problemy s prepisom a papiermi.

První dojmy - Ide pekne .Však som na nej spravil komplet GO motora ((-:Mam na nej teraz asi 3000 km .Nedými ,neklepe ,ide jak nová. Spotreba tak akurat ,okolo 3,4 L /100 km Dobra ochrana pred vetrom a daždom.

Motorku bych doporučil pro - Na cesty fajn ,aj ked sedadlo sa mi zda tvrde a je aj trochu kratka na moje nohy takže opierka medzi sedalami mi dosť tlači do kostrče . 100 km super v pohode ,200 km da sa vydržať ,300 km utrpenie,.Podarilo sa mi to zatial raz za cca 5 hodín po okreskach s minimom prestávok..Oproti kreslu na Intruderi 1500 je táto sedačka peklo ((-:

Doplňky na motorce - deflektor na plexi,Givi nosič ,kufor Givi cca 60 L

Po všelijakých inych moto .Honda L650 R, Honda sevenfifty,Honda VFR a Suzuki intruder 1500,som na čas skončil.No nedalo mi a kupil som okolo komína čínu 50 ku.Slabota a nebezpečne v cestnej premavke.Potom som kupil gileru skuter 200.Išla ako delo ,ale trošku malá, na mna 185 cm.Tak som kupil jazdenku Yamahu 400 majesty a to je asi tak akorat ,na moje jazdenie.Na zrazy už nejazdim aj ked som tento rok spravil vynimku a išli sme s kamošmi na skutorch do Rožnova p.R.Snad na rok skusim aj nejake Chorvatsko ,či Alpy .Zhrnutie - bez moto to nejde ,ani na stare kolená ((-: . No a ešte dokončim moju čz 150 c (1950)a planujem občasne jazdy či preteky veteránov + mam v garaži k nej aj jednu čz 125 (1962)

zizour
zizour napsal 30.08.16 v 17:16 10b.

Vítej v klubu skútristů. Nastal čas pro kochací jízdy