Triumph Speed Triple (2003)

Vlastník LukšaRR
Vloženo 27.7.2016
Aktualizováno 11.8.2018

Pro mnohé z nás legenda, pro mě kult. stroj, který si mě opravdu získal ! Tří válec, charisma, pro některé možná " nácté štěně z vrhu ", pro mě ale krasavec, pohodička..

První dojmy - Pro tohoto angličana jsem pálil něco přes 400 km, dlouho jsem hledal, po tom co se pořídil dům, rodina, šlo RRo z nedostatku času z domu, byla asi roční pauza, neustále jsem dumal co pořídím, něco svižného, agresivního, něco na čem se dá jet i někam dál, něco ať v tom není velký cash, času je stále málo a dům se dokončuje..znáte to.. objevil se tento kousek, už jsem Tripla měl dlouho v očích a hlavně v bedně :). Jelo se pro něj, s napětím než se otevřela garáž prodávajícího .. a kurva..na tenhle rok, ten stav, vizáž, pecka, nádhera. Byl jsem ho projet, ten zátah, krouťák.. beru, není o čem diskutovat, platím a vezu ho domů na Moravu. Tímto velké díky Pepovi z Veltrus u Prahy, týpek od ČT, který byl srdcař a zjevně tenhle stroj možná i obrečel :)

Motorku bych doporučil pro - pro toho, komu se líbí a chce nevšední a originální stroj..

Doplňky na motorce - naprostý originál..

Noo, maras..zátah, brzdí příjemně, podvozek slušný, ještě přijde možná líp nastavit, ovladatelný na pohodu, i se ženou se na něm dá jet, údajně se na něm sedí lépe než na RRu :), nabalený se na tom dá jet taky kvalitně, žádné sraní !

Jen mě možná někdy sem tam sere zařazení neutrálu, někdy hledám, je to zjevně o grifu / lepším se, ale po zkušenostech z japonce a teď mě všichni páni Engláni sežerte :), tam to padalo ty kvalty samo.. taky do dost na hovno svítilo, ale vyměnily se žárovky, seřídilo se a pohoda. Pravidelný servis, výměna kvalitního oleje, filtru, svíček atd, to je povinností, ten motor si to maximálně zaslouží !!! Je to nejspíš pomalu už dědek Englán, ale mám za to, že tyto motorky opravdu nestárnou !!!

Opakuji se, ale ten zátah, akcelerace.. upřímně, být legendou si tenhle stroj právem zaslouží !!!

zda - li se na něm dá cestovat ? Za mě ano, teď máme za sebou pomalu 850 km do Špindlu, a s nabalenou motorkou paráda, jen je potřeba se vyhnout dálnicím, jelo se s Japonci, a když jsem si to pálil asi dvě dvacet, zalehlý na nádrži, střídavě takovou hoďku, ten večer po návratu a další den jsem byl zralý s krkem na ARO :), ale jasssná věc, je to nahatý stroj a to od něj nemůžu, co se pohodlí a bez štítku / ne, nechci ho :) nemůžu od něj očekávat. Příští rok Alpy a dolů, zafixovaný s krunýřem na krku a pojď, nasrat, Englán a já.. snad to spolu dáme :)

Motka prodaná 04 / 18

baro72
baro72 napsal 01.03.18 v 00:18 10b.

28.02.2018 10b. Ahoj.Kúpil som tiež taký stroj, zelený šrek ale je to kus poctivej motorky!! Baro

šlosi-cat
šlosi-cat napsal 08.09.16 v 16:54 10b.

Vypadá hodně zachovale. Krásnej kus. A to svezení je paráda, co? Joo stará, dobrá Anglie .

Nio
Nio napsal 01.08.16 v 19:56 10b.

AxemanX
AxemanX napsal 01.08.16 v 11:02 10b.

A hele, pražanda, po téhle jsem taky jednu chvilku pokukoval, ovšem ještě jsem nebyl finálně rozhodnutej. Vypadá skvěle, takže jasných 10b. a přeju ať spolu natočíte pěknou řádku spokojenejch kilometrů. Jo, Angláni, to je jinej level.

HromTom
HromTom napsal 01.08.16 v 06:32 10b.

Me taky chytil za srdicko...