Suzuki SV 650S (2000)

Vlastník Miner
Vloženo 13.7.2016
Aktualizováno 21.7.2016

Cestovně sportovní dvouválec s mnoha doplňky včetně tlumiče řízení pořízen pro přítelkyni.

První dojmy - Poprvé jsem si vyzkoušel dvouválec a první dojem docela slušnej pocit z jízdy akorát při řazení dolů na 2jku když máte jen trochu větší rychlost se malinko sekne zadní kolo což je nepříjemné když to nečekáte. Řazení krásně čitelné a výkon od spodu dostačující.Hlavně proti mojí GSXF 750 asi o 80kilo lehčí takže krásná manipulace na místě. No teď už jen doufat že si holky spolu budou rozumět.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro kohokoliv a pro lehkost se hodí i pro holky.

Doplňky na motorce - Moto má panceřové hadičky,NC páčky,tlumič řízení,zadní led světlo,klín pod motorem v barvě moto,krovku v barvě,padáky,laďák zn.ART,zadní blatníček,KN vzduchový filtr,miniblinkry.

Jak už jsem popisoval pořízeno pro přítelkyni které se motorka moc líbíla i když nikdy žádnou neměla ale jeden čas s námi jezdily v partě dvě děvčata a obě měli SV 650S takže to byl asi ten impuls. Samozřejmě jsem si jí hned vyzkoušel je snadno ovladatelná výkon velmi slušnej (na začátečnici možná až dost) a po pár kilometrech jsme se docela sžili a já se slušně projel. Přítelkyně jezdila v autoškole na yamaze XJ 6 a moc si to pochvalovala tak jsem moc zvědavej jak se popere s trochu odlišným posezem protože SV má řidítka přece jenom níž. Svezl jsem se ve městě kde nebyl žádnej problém ale na dálnici jsem pociťoval docela velkej odpor vzduchu přeci jenom jse zhýčkaný kapotáží. No ale zase to má výhodu že bude jezdit pomaleji a opatrně,přeci jenom se o ní dost bojím.Počítám tak dvě sezony než jí pustím někam se projet samotnou. Jo a co se týče cestování tak kamarád s party jí má a jezdí s námi i delšítrasy tak v tom by určitě neměl být problém. Jo ještě jsem zapoměl že když jsme jeli spolu s přítelkyní tak pořád zklouzávala na mne takže na cestování není zadní sedadlo dost dobré.

motovlk
motovlk napsal 14.07.16 v 13:17 10b.

Vypadá udržovaně , pěkný SV .

Jarrinn
Jarrinn napsal 13.07.16 v 13:31 10b.

hezka modra obluda
..zavcasu si zkontroluj dobijeni, jestli tam mas puvodni regl, tak bude na 90% po smrti