BMW F 800 R (2009)

Vlastník HondaGiRRl
Vloženo 12.7.2016
Aktualizováno 5.5.2018

Moje druhá Po Hondici velká změna - naháč, dvouvál, menší výkon... Nicméně mě přesvědčilo svezení. Chci víc cestovat a to je na cebru dost nepohodlné.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Můžu doporučit (y)

První dojmy - Už první metry na bramboře mi vykouzlily rohlík na tváři :-D Je úžasně hravá, lehká, pohodlná a celkový dojem z jízdy je prostě příjemný požitek. Líbila se mi na první pohled a jedinou vrásku mi dělal (a stále trochu dělá) nižší výkon. Možná bude na moje cestování dostatečný a možná se čase vrátím k něčemu trochu silnějšímu.

Motorku bych doporučil pro - Pro holčičky a začátečníky jako dělaná :-)

Doplňky na motorce - Koupila jsem s kufry, což je velké plus. Dál jsou v plánu - výfuk, páčky, závažíčka a vyšší štítek.

Na začátku sezony 2017 už je nový výfuk, závžíčka, padáky i štítek a navíc jako bonus držák na tankvak. Chybí už jen páčky, tak nevím, co budu vylepšovat dál

Už je pryč Snad bude dobře sloužit a dělat radost novému majiteli Najezdila jsem na ní celkem asi 13 tis. km a je to výbornej stroj

Najela jsem všeho všudy cca 20 km, z toho 15 km v dešti a po dálnici cestou z bazaru Ale i tak mě svezení učarovalo a už se fakt hodně těším, až ji projedu víc, líp a dál

Tak tento víkend nějakých 500 km a začíná mě bavit čím dál víc

Za tu necelou sezonu jsem najela asi 3000 km a každým kilometrem mě brambora bavila čím dál víc. Zvykla jsem si i na to foukání a už mi tolik nevadí. Baví mě ve všech směrech, skvěle se mi ovládá, má neskutečný brzdy a už jsem si zvykla i na ten vibrující dvouvál Podvozek je na naše okresky rozhodně příjemnější než sportovní CBR. A vzhledem k tomu, že jezdím zásadně sama, tak i výkon se zdá být dostatečný. Spotřeba je naprosto vtipná, pohybuju se mezi 4 a 4,5 l/100 km

Brzda89
Brzda89 napsal 26.03.18 v 12:43 10b.

BoBo1
BoBo1 napsal 05.12.16 v 14:31 10b.

Joo pěkný.

DajaV
DajaV napsal 23.10.16 v 23:35 10b.

Ta titulní fotka mě je, po dnešním výletě u Trampa, povědomá. S tou červenou kombinézou za 10 !

Michal1011
Michal1011 napsal 02.09.16 v 09:32 9b.

to je tak vošklivý, až je to skoro hezký . Ať ti dělá radost, přeju hodně radostných výletů a šťastných návratů

pelito
pelito napsal 22.07.16 v 22:03 10b.