Jincheng JC 250 (2005)

Vlastník Psychopatka
Vloženo 25.6.2016
Aktualizováno 14.6.2020

Úžasný vzhled, pohodlné sezení, lehoučká.

První dojmy - Jsem začátečník, prd tomu rozumím. Ale jezdí to. Když to má benzín teda :D

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci. Měšťáci :D

Vybrala jsem si Jincheng JC 250 proto, že jsem chtěla nějaký Chopper a v této cenové kategorii se prodávaly Yuki, případně nějaká Viraga 150 ccm. Původně jsem uvažovala nad 150, ale žáci mě upozornili, že jsem tlustá a neuvezla by mě. Hledala jsem tedy nějakou silnější. Do Jinchenga jsem se nezamilovala na první pohled, přišel mi divný. Maminka jej definovala, že vypadá jako z budoucnosti. Ani na druhý pohled se mi nelíbil, není to klasický elegantní chopper, který lidem vytře zraky. Však víte, jako ženská hledím hlavně na vzhled. Pak jsem na něj ale usedla. Nastartovala. Zavrněla jak čičina. Pak řekla, že se jí líbím a že mě bude vozit. Vysvětlila jsem jí, že motorům nerozumím a nebudu se o ni moct starat a opečovávat jí. Ale prý jí to nevadí, hlavně, když bude se mnou. No, ukecala mě. Je jako já. Kaktus mezi růžemi.

Ach, dnes, 8. 5. 2017 jsem předala Retardku do rukou nové majitelce. Puká mi srdce, jsem tak sama...

vencakobra
vencakobra napsal 02.07.16 v 21:56 9b.

Hodně šťastných km

Psychopatka
Psychopatka napsal 02.07.16 v 15:19

Jo jo jo, Raid, díky za tip! Věděla jsem, že je to kopie BMW (Jincheng se za to nestydí, firma vyrábí žehličky a zbraně a sem tam nějaký 50ccm motocykl, až se jednoho dne rozhodli vyrobit na své poměry supersilný stroj a prachsprostě okopírovali design BMW), ale pořád jsem netušila, kterého modelu. Takže děkuji.

Jinak pozítří (pondělí 4. 7.) dělám řidičák, takže držte palce. Jsem klasický vzor začátečníka :D

Samozřejmě se snažím o motocykl všelijak pečovat, teď jsem koupila nabíječku na baterii, ale bohužel se nemůžu dočmuchat návodu na Jincheng JC 250, takže ani nevím, kam nabíječku zapojit. To zase bude porod!

panela
panela napsal 02.07.16 v 10:57 10b.

Za odvahu a taky mám rád 250tky

elvis78
elvis78 napsal 02.07.16 v 07:52 10b.

Super napsaný. Děti jsou stejně úžasný, že jo?
motka mi připomíná cruisera BMW, nádrží ať slouží dlouho.

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 30.06.16 v 14:41 10b.

Paráda sluší vám to spolu! tak spoustu šťastných km!