Honda FMX 650 (2005)

Vlastník Sathana
Vloženo 19.6.2016
Aktualizováno 4.12.2016

Hravá motorka, která neomrzí, ať na ní jedete 10 km nebo 300. Vždycky se jedu "jen tak projet" a skončím s najetýma minimálně 200 km.

Yamaha XT 600 E: starší, míň obratná

První dojmy - Lehká, hezky vyvážená, obratně se s ní manipuluje a má hezkej zátah. Hezky vypadá a za rozumnej peníz, motor je držák a dá se na ní blbnout i docela cestovat. A kromě toho že dobře jede, taky málo žere - 5,1 l na sto.

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro začínající motorkáře, na blbnutí, na takové to pojíždění po okolí, ale zvládne i delší cesty.

Motorka se nejlíp cítí na silnici, do terénu je to slabší, krásně táhne a stačí i silnějším strojům, žádné nepříjemné vibrace za jízdy, hezky se ovládá, člověka to na ní baví. Je lehká a když spadne v terénu, nemám absolutně problém ji zvednout - má jen 165kg. Pro spolujezdce nejsou žádná madla ani úchyty, musí se prostě držet řidiče, ale dá se v klidu jet i ve dvou. Motor držák, když se nepřelejvá olejem nebo se nepřetáhne hlava a následně nezadře, je to ok. Servis samo domo nemám problém, akorát mě štval blbej přístup ke svíčce. Člověk si zanadává při měření komprese.. Na vzhledu každej normální člověk vytkne dva blatníky a určitě taky výfuky. Osobně mi přijde, že si Honda mohla dát i práci s víc designovou kyvkou, ale co už..

Brumbaal
Brumbaal napsal 24.05.18 v 07:54 10b.

dej tam neopreny

p.epanica
p.epanica napsal 20.06.16 v 18:53 10b.

Ať Ti to jezdí ...

Rihard
Rihard napsal 20.06.16 v 10:46 10b.