Suzuki GSX 750 (1998)

Vlastník Zumka
Vloženo 17.10.2006
Aktualizováno 12.3.2013

Moje první motorka a zatím jsme bohužel neměly moc příležitostí se blíž poznat. Ale ze svého "ženského" pohledu můžu říct, že je to můj červený mazlík a prostě klasika, kterou člověk nepotká na silnici každý den.

První dojmy - Každý začátek je těžký, ale Zumka mi ty moje začátky ulehčila.

Cesty: Cestování je moje největší láska - jak po naší krásné zemi tak i poznávání nových krajů. Nezáleží, jestli je to výlet na půl dne nebo týdenní dovolená - záleží na tom, s kým člověk jede a jaké ho čekají zážitky. Takže - příroda, doliny i hory, hrady, zámky - je spousta krásných míst a člověk neví, kam dřív. Srazy jen občas a hlavně ty, kde najdeme známé a příjemné lidi. Spíš menší než "megaakce".

Další info: Po pár letech v sedle jako spolujezdkyně jsem chtěla vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je řídit motorku. Po dlouhém přemýšlení, která motorečka by pro mě byla do začátku ta NEJ padla volba na Inazumku. Čekala na mne doma, i když jsem ještě chodila do motoškoly a postupně jsem na ní trénovala. A teď, když jsem "už" týden majitelka řidičáku, můžu říct, že to byla šťastná volba. Mám za sebou sice jen prvních 150 km a další přibudou asi až na jaře, ale jezdí se na ní moc pěkně a myslím, že budeme kamarádky. Tak teď ještě nějak přežít zimu a na jaře spolu (a taky s mým milovaným storm.fire-íkem a Blackem) vyrazíme brázdit silnice.

Dejv
Dejv napsal 20.08.07 v 23:37

pěkná

Petka-KMX
Petka-KMX napsal 20.08.07 v 21:43

krásná fotečka ta vpravo

Shiver
Shiver napsal 20.08.07 v 19:06

Zdar Zumko dobra volba a vim co rikam Jsem s ni taky spokojenej paradni stroj At ti jezdi a opatrne

smazany20386
smazany20386 napsal 20.08.07 v 16:01

Inazuma je fajn klasika-to já prostě můžu-a hlavně to je Suzuki Přeju hodně pohodových kiláků.

napsal 26.06.07 v 17:43

Ahoj, Petul, máš to super . Přeji hodně najetých km bez nehod, spoustu skvělých zážitků na výletech.