Kawasaki Versys 650 (2013)

Vlastník Stanno22
Vloženo 28.5.2016
Aktualizováno 14.12.2019

Vloženo: 14.12.2019, Uskutečněno: 14.12.2019, Zhlédnuto: 36x

Dlouho jsem uvažoval o větších hliníkových kufrech a nakonec došlo jen na plastové Givi. Zatím spokojenost, ale moc jsem je popravdě ještě nevyužil, stále nebyl čas. Všechny části kufru se asi dají koupit a vyměnit, když je Givi tedy bude mít.

GIVI TRK 52N kufr Trekker černý s hliníkovým víkem (Monokey), objem 52 ltr., s opěrkou Givi - vejdou se dvě výklopné přilby
GIVI TRK 33 PACK2 sada 2 kufrů TRK 33N Trekker černý s hliníkovým víkem (Monokey) se stejným zámkem

Objednával jsem všechny kufry najednou, takže jsem dostal další stejný zámek na horní kufr - takže tři kufry na jeden klíč.

Milan1963 (273) napsal 16.12.2019 v 16:43

GIVI - dobré kufry, už je mám několik let a

• Padací rám

Opět jsem dlouho přemýšlel, a to ještě déle než nad kuframa, nad padacím rámem pro gazelu. Nakonec vyhrál polský výrobce HEED. Proč? ...proto. Jelikož jsem už postarší mladík, tak jsem více preferoval moje zdraví než poš

• Ukazatel rychlosti

Ukazatel zařazené rychlosti. Dobrá koupě, vyřešen problém se 7.převodovým stupněm :-DD , spokojenost. Červená barva - dobře viditelná, na palubce v budících není červená barva - nic se neplete. Na ukazatel jsem si uděl

• Rozšíření zrcátek

Instalace splnila požadavky. Velká spokojenost, dobrá investice. Na šroubech lehká koroze, mohli by dodávat i záslepky na hlavy šroubů.