Suzuki SV 650S (2000)

Vlastník honza_k87
Vloženo 8.5.2016
Aktualizováno 21.9.2017

Sv650S s trochou úprav - bílá barva, přidané kapoty, zadní blatníček, jiné plexi, laďák + svody G.P.R., K&N filtr, CNC páčky, stupačky, miniblinkry, ukazatel zařazené rychlosti Gipro, iridiové svíčky NGK, pancéřové hadice, hodiny/voltmetr/teploměr...

Kawasaki ER 6F: vyšší cena a horší motor oproti SV

První dojmy - Jezdil jsem předtím hlavně na 500 - GS500, ER-5. Oproti těmhle motorkám SV mnohem líp sedí, líp jede. Sportovní pozice mi vyhovuje, ze začátku mě trochu víc bolely ruce. Je to lehká, hodně hravá a dobře ovladatelná motorka s dobrým zátahem a zrychlením kombinovaným také s rozumnou spotřebou. Každá jízda s ní je velká zábava! S laďákem má výborný hluboký bublavý zvuk.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, kteří si chtěj jízdu užít a zároveň to nejsou žádný blázni a nepotřebujou jezdit 200 a víc... Prostě lehká, dobře ovladatelná zábavná mašina, která jede dobře v celém spektru otáček.

Doplňky na motorce - bílá barva, přidané kapoty, zadní blatníček, jiné plexi, laďák + svody G.P.R., K&N filtr, CNC páčky, stupačky, miniblinkry, ukazatel zařazené rychlosti Gipro, iridiové svíčky NGK, pancéřové hadice, hodiny/voltmetr/teploměr...

Cena - jak obecně u SV, tak i konkrétně u tohoto stroje, zároveň mi SV bylo doporučeno nezávisle několika lidmi.
Chtěl jsem dvouválec 600ccm s alespoň částečnou kapotou. Ve výběru mi zbyly ER-6F a SV650S. Obě motorky jsou výborné, SV nakonec zvítězilo díky lepšímu motoru a o dost přijatelnějším cenám.
S jízdou jsem velmi spokojen - motorka perfektně sedí (zřejmě nejsou orignál pružiny), brzdy průměr - pokud jedu ve dvou nejsou nejostřejší, ale jsou dostačující.
Motor je krásně pružný, zabíra od 4000ot, při jízdě se spolujezdcem není žádný problém, spotřeba zhruba kolem 5l. Poruchy zatím žádné.

EveryBady
EveryBady napsal 11.05.16 v 21:53 10b.