Suzuki SV 650S (2001)

Vlastník ValentinoRossi46
Vloženo 7.5.2016
Aktualizováno 7.5.2016

Suzuki SV650S motorka má vidlicový dvouválcový motor s 52kw(35kw uzavření pouze papírově´) a točivým momentem 62Nm. Rok výroby 2001 takže ještě karburátory.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

První dojmy - Jízda na motorce je velmi svižná,docela jsem to čekal jsem od vidlicového dvouválu, táhne dost od spodu. Vzhledově nevypadá špatně :D a pocit z jízdy je úžasný :) Motorka mi padla do ruky hned, ikdyž jsem na ni trošku vyšší se svými 185 cm ale sedí se mi dobře.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro jezdce s výškou do 180cm.

Doplňky na motorce - Namontoval jsem na moto padáky, které jsem si sám vyrobil a uchytil na motorce

Motorku jsem si vybral proto, protože mám řidičské oprávnění skupiny A2, tudíž můžu řídit motorku, která má svůj výkon do 70kw, motorku je papírově uškrcená na 35kw a zapsané v technickým průkazu :)

Jízda je velice svižná, pohodlná a už po prvních kilometrech je cítit že přední tlumiče jsou dost měkké. K motoru nemám žádné připomínky, jede pěkně :) Přední brzdy nejsou nic moc extra třída, ale na ten výkon to bohatě stačí. Podvozek je od výroby nastaven docela tvrdě, takže je potřeba si s tím trochu pohrát(koupit nový stavitelný centrální tlumič). Ovladatelnost motorky je úžasná, motorka jde pěkně do zatážky, krásně drží stopu a i se svými 200kg jde krásně naklopit :) .Spolujezdec má trošku horší posezení, a to je kvůli horšímu sedlu :/ ale není to nic hrozného :) .Úložný prostor je dostačující na lékarníčku, nějaké to nářadí a další menší věcičky. Spotřeba se pohybuje okolo 5-7 l/100km podle stylu jízdy.Celkový nájezd činí kolem 300km. Motorka je na servis velice jednoduchá, teda až na ty plasty co se musí vždycky sundat (je trochu otrava). Ale co je trošku složitější, tak je výměna svíček, je k ním horší přístup a hlavně k té za chladičem, k vymontování je pořeba sundat chladič. Poruchy žádné nejsou zatím :)

Motorka je určená na cesty,silnice a do města, žádný terén, nic takového nezvládne :)

Jelikož se jedná o "supersport" řídítka jsou docela nízko, takže posed na motorce je dost v předklonu, takže na nějaké extra cestování to není.

Čadil
Čadil napsal 25.02.18 v 17:29 10b.

hezký kousek.