Triumph Rocket III Classic (2004)

Vlastník over
Vloženo 6.5.2016
Aktualizováno 6.5.2016

Pořádný servis

Vloženo: 07.10.2016, Uskutečněno: 07.10.2016, Stav tachometru: 110000 km, Zhlédnuto: 28x, Firma: FIRMA:Milan Vachule - MV2 (Praha 9-Čakovice)

Tak Pupík začal dost zlobit. 1x mě nechal u vjezdu do tunelu Blanka a 1x na zúžení mezi semafory.
Vzhledem k tomu, že problém byl v elektřině (motorka se zcela vypnula) a přes veškerou snahu se nedařilo identifikovat kde ten problém sakra je, rozhodl jsem se pro radikální řez:
Zcela vyměnit kabelový svazek a taktéž problémovou spínací skříňku. A když už v tom servisu je, tak i výměna všeho tekutýho (vidlice, kardan, brzdy atd.), dále novou baterku a hlavně seřízení ventilů. Kluci ze servisu mi řekli, že ten motor zřejmě zatím nikdo nikdy neseřizoval.
Výsledek po 1,5 měsíci čekání(díly)? Paráda Pupík jede jako za mlada. Nechcípá, pojistky nejsou horký a Pupík se konečně chová způsobně.

Vylezlo ale pár nových problémů, které vyřeším záhy (objednáno): Nutnost výměny rozvodů, výměna spojky, která začala trochu prokluzovat a začal zlobit tachometr.
To vše se ale vyřeší . Je to moje snová motorka. Zatím máme společně nalítáno asi 3.000km

• Další servis

Jak jsem psal v předchozím zápisu, musel proběhnout další větší servis: 1) Výměna spojky, která začala prokluzovat. 2) Nové rozvody 3) Pořádně zavařeny prsa, která již předtím sice někdo vařil, ale zevnitř byla stál

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.02.2017