Honda CBR 600F Sport (2002)

Vlastník Kohoutek94
Vloženo 29.4.2016
Aktualizováno 9.6.2018

V pořadí již třetí Honda, věřím, že nezklame a bude dělat jen radost jako ty předchozí! A že Hondu má kde kdo? S*re pes, Honda motorky zkrátka umí.

Yamaha YZF-R6: Vyšší cena, Honda mě designově oslovila víc a i na doporučení kamaráda jsem od R6ky upustil

První dojmy - Nikdy jsem z téhle motorky nebyl kdovíjak unešený, dokud jsem ji neviděl v reálu. Sportovní motorka s nádherným designem! Ten, kdo se v motorkách moc nevyzná jí absolutně netipuje tolik let.

Hornetík byl skvělý! Ač škrcený na 35kW, tak se s ním jezdilo skvěle, ovšem po designové stránce jsem spokojen nebyl a toužil jsem po sportovní šestce. Přivezlo se tohle CBRko, teď už nezbývá než ukázat, co motorka umí... anebo spíše, co umím já, protože tenhle bike už vyžaduje ke krocení nějaké ty zkušenosti.

Najeto zatím nic moc nemám. Jede to (dle mě) jako kráva, kdo říká, že šestka nejede, je blázen, vždyť prdel ukážete prakticky všemu, co se v silničním provozu pohybuje.

Až najezdím více, zase něco doplním. Teď je potřeba se naučit tuhle krásku pořádně krotit.

Kohoutek94
Kohoutek94 napsal 04.05.16 v 11:30

Díky moc, taky přeju hodně šťastných kilometrů

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 30.04.16 v 20:29 10b.

To je odvaha, ale ať ti vydrží Hlavně hodně šťastných km a kolama dolů

filda60
filda60 napsal 29.04.16 v 20:19 10b.