Husqvarna WRK 125 (1991)

Vlastník Kubisis17
Vloženo 29.4.2016
Aktualizováno 14.8.2019

Když jsem ji poprvé viděl, zželelo se mi jí! Musel jsem si ji přivézt a udělat kompletní generálku všeho potřebného! Je stejně stará jako já! Prostě dobrej ročník!

První dojmy - Když jsem ji tehdy viděl na inzerátu za 13000,- řekl jsem si ok... Nakonec šla za 7, tehdy to vše začalo! Motorka pořádně nejela, přepáčko, tlumiče všechno tak zvaně slušně v řiti. Když mi byla ukazována bývalý majitel říkal jak to měnil a to měnil. Ni z toho jsem mu samozřejmě nevěřil.

Motorku bych doporučil pro - všechny co rádi slyší po lese zvuk řítící se pily!

Husqvarna do lesa odjakživa patří! Lehkej dvoutaktík z doby kdy se biky dělali ještě poctivě.

Jelikož je to stará mašina originální díly nehledejte. Vše co bylo potřeba se nahradilo novými. Vše sehnat byla opravdu hokna, ale stála za to!
Motor: kompletně nový píst s nikasilem, ložiska na klice a vše potřebné k tomu, nový olej chladící kapalina
Přepačko: všechny ložiska nové. Staré se rozpadli pod nátlakem rzy.
Zadní tlumič: repas
Zadní kolo: Nový výplet, nové ložiska, rozeta + destičky, drapák, nová brzdovka(napřed se musel rozchodit pístek
Přední kolo: Drapák. nové destičky, brzdovka, ložiska, náhon tachometru, nový olej v šavlích + prachovky atd.
Plasty přijdou nařadu časem. Na krásu to nejezdí!

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 06.05.16 v 15:05 10b.

Dej sem tvou fotku. Vzdycky jsem chtel vedet, jak vypada ******, co jezdi po lese na motorce.

Kubisis17
Kubisis17 napsal 01.05.16 v 11:15

V muzeu by ji bylo škoda!
ano je to ostrá dvacka

srsen600
srsen600 napsal 29.04.16 v 14:57 10b.

MOC krásná , pak šup sní do muzea...!

soccer
soccer napsal 29.04.16 v 14:05

soccer
soccer napsal 29.04.16 v 13:59 10b.

krasavica to je ostrá dvacka?