Suzuki DL 1000 V-Strom (2004)

Vlastník j.burger
Vloženo 28.4.2016
Aktualizováno 28.4.2016

Velký robustní cesťák se silným motorem. Velké a pohodlné sedadlo a přijatelná spotřeba do 6 litrů.

Motorka koupena od Rabštejnská Lhota

První dojmy - Zatím jsem na motocyklu moc kilometrů nenajezdil. Motorka je to velká , mohutná a je třeba si na ní zvyknout. Líbí se mi krasná přístrojovka oranžově podsvícená. Sedadlo je pohodlné jak pro řidiče tak pro spolujezdce. Tak uvdíme až najedu nějaký ten tisíc jak si zvyknu :-)

Motorku bych doporučil pro - Všem co mají rádi pohodlnýho bajka se silným motorem.

Doplňky na motorce - 2x boční kufr textilní a jeden hlavni kufr

Původně jsem V Stroma vůbec neplánoval. Zajímal jsem se o Hondu Varadero 1000. Ne, že by se mi Strom nelíbil, ale Varadero je finančně dostupnější. Rozjel jsem se do jednoho bazaru kde jsem si projel Varadero. Jelo pěkně i je pěkné, ale ke koupi nakonec nedošlo z důvodu nesrovnalostem v italském techničaku. V malé obci byl ještě jeden bazar kam jsem se jel podívat a tam jsem narazil na Stroma, kterého jsem nakonec zakoupil i přesto, že byl o mnoho tisíc dražsí.

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.04.16 v 19:50 10b.

Dobrá volba
Tass má pěkný motky

jelda-f
jelda-f napsal 28.04.16 v 17:34 10b.

parádní Stromek ať slouží a dělá jen radost. Modrá mu sluší

changes1
changes1 napsal 28.04.16 v 16:54 10b.

Vypadá velice pěkně. zachovale. Taky jsem o něm vážně uvažoval ale dopadlo to trochu jinak. Takže možná příště, za pár let a už asi ten novější model. Každopádně pěkná motorka.

wsbk
wsbk napsal 28.04.16 v 12:18 10b.

10 bodů