Honda CBR 600F (1993)

Vlastník Tonee
Vloženo 31.3.2016
Aktualizováno 12.4.2016

Pohodová kočka pro začátečníka, velice pohodlná a hezky ovladatelná. Sympatický stroj.

První dojmy - Byla to první motorka, na které jsem seděl po autoškole (V-twin) a i když jsem se ze začátku trošku bál, hned po pár metrech jsem věděl, že je to ona a že ji musím mít. Pohodlná, nezáludná a velmi pěkně ovladatelná mašina, prostě láska už od první vteřiny :-)

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci i zkušenější, má dostatek výkonu pro pohodový vyjížďky i trochu té divočiny :)

Doplňky na motorce - výfuk Remus

Motorky se mi líbily už od malička, ale měl jsem k nim obrovský respekt a tak jsem s řidičákem počkal několik let. Chtěl jsem nějakou pohodovou silniční kapotovanou motorku, co by byla hodná k začátečníkům a nenáročná na údržbu. Do práce, na vyjížďky po okolí i motodovolené, za rozumnou cenu. Honda CBR 600F mi padla hned do oka a tak po pečlivém vybírání jsem se jednu únorovou neděli sebral a jel se na ni mrknout na Vysočinu. Bylo to poprvé, co jsem seděl sám na motorce, papíry jsem totiž ještě dělal s instruktorem za zadkem Prvotní starosti jsem ovšem hodil za hlavu hned po prvním povolení spojky - krásný rozjezd, pohodlí pod zadkem, příjemná ovladatelnost i pro nezkušeného a díky výfuku Remus kulervoucí zvuk :D
Chystám se na první jarní výjezd tak se rozepíšu až mi tam těch pár kilometrů konečně naskáče :)

Franz77
Franz77 napsal 07.04.16 v 20:57 10b.