Kawasaki ZX-6R Ninja (2007)

Vlastník petan71
Vloženo 24.3.2016
Aktualizováno 6.6.2017

Některé sny se plní, jedním z největších byla tahle zelená kráska!

První dojmy - Jedná se o moji první silnější motorku. Zamiloval jsem se do ní na první pohled, vše ještě vygradovalo po ujetí prvních kilometrů. Nemůžu sice porovnávat s ostatními motorkami, ale zatím vše šlape jak má. Je rychlá, dobře ovladatelná a stala se mou srdeční záležitostí.

Prosinec 2015
S motorkou se teprve seznamuji, nicméně zatím jsem nepostřehl žádné zápory. Mám s ní najeto teprve několik stovek kilometrů, ale zvykl jsem si na ni opravdu rychle a padne mi přesně do ruky. Příjemným bonusem je výfuk Akrapovič, což je opravdu koncert.

Prosinec 2016
Máme za sebou společnou první sezonu. Zhodnotil bych ji asi jedním slovem - PARÁDA. Najeli jsme spolu necelých 10 000 km, takže jsem si motorku opravdu užil. Když bylo počasí, neváhal jsem ani minutu a jel. Motorce zatím nemohu nic vytknout, během sezony se vyskytl jen klasický servis - na jaře výměna zadního pneu, nová baterie, v létě potom výměna oleje a nová řetězovka. Jinak na nějakou delší túru zatím nedošlo, jezdil jsem spíše po okolí kolem 200 km. Na příští sezonu ale určitě něco naplánuji a podíváme se spolu i dál. Teď už netrpělivě vyhlížím jaro, už mi to dost chybí. Tak snad přijde co nejdříve.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.07.17 v 22:07 10b.

context
context napsal 06.06.17 v 19:04 10b.

Pěkná kawa kawasaki zelená, na okrese jediná, snad to platí i u tebe

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 26.03.16 v 11:28 10b.

paráda, splnit si sen Také se mi to teď nedávno poštěstilo Hezká kawa. Ať dělá radost

Ninjista
Ninjista napsal 24.03.16 v 21:09