Harley Davidson FLHTK Electra Glide Ultra Limited (2011)

Vlastník Banny.
Vloženo 20.3.2016
Aktualizováno 1.4.2016

Modrá Electra Glide... legenda, o které se někteří vyjadřovali s despektem, někteří v superlativech.

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Brno (Brno-Černá P

První dojmy - Během léta 2015 jsem strávil mraky času na netu a párkrát se stavil u HD Brno a sondoval... Chtěl jsem černou, s doplňky, rok výroby max 2012... Koncem srpna jsem dostal avízo, tak jsem se byl podívat. Byla modrá, doplňků minimum, rok výroby 2011... Trošku zklamání. Poslechl jsem si úvodní řeč prodejce, posadil se, udělal pár fotek a řekl, že se ozvu. Doma jsem hodně zvažoval, ale už jsem byl lapen... Fakt je, že mi padla "do ruky" mnohem líp než můj předchozí stroj Suzuki C90T.

Doplňky na motorce - Doplňků bylo po předchozím majiteli poskrovnu. Nosič na zadním kufru, vyhřívané hefty... ale to nejspíš patří do základní výbavy. Chromové rámečky kolem budíků na palubní desce a kolem reproduktorů a kouřová skla blinkrů.

Vypadá impozantně... A je impozantní...
Jízda je zážitek. Motor jde za plynem, brzdy odpovídající, ovladatelnost výborná - výrazně lepší než předchozí Suzuki. Manželka je nadmíru spokojená - kdo by nebyl, v takovém křesle .
Úložný prostor stačí i na delší dovolenou ve dvou.
Spotřeba 5 až 6 litrů.
Co mě dostalo? Tempomat... fakt skvělá věc. Dal jsem si potom tempomat i do Oktávky

2015
Najeto cca 2500 km.
Krásný závěr sezóny. Motka je fakt těžká, manipulace na místě je obtížná, těch 420 kg je znát. Ale když se rozjede ... skvěle ovladatelná, poslušná, někdy divoká.

Přes zimu jsem dokoupil pár maličkostí - Chromovou lištu na plexi, prodloužení zadních padáků, ozdobné deflektory, mračítka a předstupačky.
Jen abych doladil a podtrhl její přirozený šarm. Nechci aby vypadala jako z cirkusu...

2016
První vyjížďka v neděli 20.3. Bylo docela chladno, ale při návratu vykouklo slunce a trošku i hřálo. Skvělý zážitek po tak dlouhém půstu

H.O.G.
H.O.G. napsal 09.04.16 v 11:12 10b.

Dost dobrá volba ...

pohodaa
pohodaa napsal 28.03.16 v 20:51 10b.

Vitej.

Joži
Joži napsal 26.03.16 v 23:33

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 21.03.16 v 10:37 10b.

Parádní Haryk gratulejšn

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 20.03.16 v 22:27 10b.