Gilera Runner 180 (2002)

Vlastník jouda1
Vloženo 15.3.2016
Aktualizováno 15.3.2016

Koupeno jen tak do vsi na blbnuti,obcas do mesta ale hlavne kuli vykonu.jak to jede s upravama nemusim sahodlouze vypravet.proti originalu nesrovnatelne.

První dojmy - Par runneru uz jsem mel,toto jsem koupil protoze byl za dobry prasule a hlavne skoro hotovej.predchozi majitel do toho musel nacpat nehorazny penize.

Doplňky na motorce - Ladak,varec multivar,valecky 9g,snizena hlava,vetsi karbec,zavodni jazycky,odlehcena titanova ojnice,lehci zapalovani atd.

No upravy a opravy staly ranec rancu ,jeste ze ne me.ladeny vyfuk 10t.kc,novy lak v teto podobe 10t. variator malossi 5t.kc nove gumy,lak rafku,presite sedlo a celkova g.o motoru. Dlouho stal takze jsem mu vdechl zivot.dostal jeste par uprav v podobe snizene hlavy ,zavodni jazycky do karburatoru atd.

mokomido
mokomido napsal 22.03.16 v 16:03 10b.

Hezký, tak to je mazec jak nakládáš dospělákům (tak já přezdívám mota s velkým obsahem)

jouda1
jouda1 napsal 16.03.16 v 20:40

Dekuju kluci.no jede to tak ze na rozjezd s litrovym varaderem do 120 jsem o 70m pred nim.

mmmaaaxxxiiimmm
mmmaaaxxxiiimmm napsal 16.03.16 v 14:12 10b.

Jó dvoutakt, to musí jet jak prase

PremdaHonda
PremdaHonda napsal 15.03.16 v 11:24 10b.

Runner 180 je asi nejostřejší a nejvzteklejší skútr všech dob,aspon podle mě Máš to za 10

Michal_KA
Michal_KA napsal 15.03.16 v 10:57 10b.

Krasny ! tak uz ho mas pripraveny na MotoGP (o: