KTM 990 Adventure / S (2007)

Vlastník Wan-Chuan
Vloženo 12.3.2016
Aktualizováno 23.9.2017

Xenon + širší stupačky

Vloženo: 23.09.2017, Uskutečněno: 23.09.2017, Stav tachometru: 71000 km, Zhlédnuto: 36x

Zdravíčko.

Nejenom že mizerně slyším , ale za šera a tmy také vidím jedno velké NIC...(Govno nemůžu napsat to by mi to zcenzurovali-))

A tak jsem využil možnost jednoho šikovného človíčka z Čech Radek
A jeho produktů.
Konkrétně tedy . Xenonové výbojky včt nové masky místo originálního halogenu a turistického pléga.

plus jsem k tomu přihodíl větší a o kousek níže posazené stupačky.

No co vám budu pánové povídat...
Na xenon si zvyknete opravdu rychle. Avšak jedna nevýhoda by tu byla !!! Jak si zvyknete, že to SVÍTÍ !!! tak krok zpět k halogenu je opravdu hodně hořké sousto...
Montáž proběhla naprosto hladce a krásně vše pasovalo jak mělo. Konektor jde na originál patici = jen nacvaknout. Samotný stromeček světla se montuje do původního držáku originálního světla = povolit a znovu utáhnout 4šrouby -))
Jedna rada...
Až si tohle budete montovat a pojedete si ZA vesnici večer nastavit sklon světel NECHTE SI MOTOR BĚŽET !!!
pokud to uděláte jako já. A budete tam kolem toho laborovat cca 20minut BEZ toho že by motor běže = dobíjení také neží...
Tak to holt domů potlačíte-)) Bylo to sice jen 1,5km +- ale cítil jsem každý kilogram ze kterého se Gasai Yuno skládá...
A bohužel jich pár má.

Co se stupaček tejče tak za mne naprostý luxus a pohodlí.
Jsou příjemně široké, takže delší jízda ve stupačkách zbytečně neunavuje. A i ten kousek co jsou níž je dobrá věc.
Bota na nich drží jak když se do té podrážky zakousne a nepustí. Přitom samotnou podrážku to nijak extra neničí.
Potažmo po cca 12000tis/km jsou na podrážce znát otlaky, ale nikoliv její destrukce.
Pochopitelně své dělá i to že jezdím jak strejček s tetičkou na hřbitov-))) Být to nějaký letec tak je asi trochu hůř. Ale zase to není tak špičaté jak originální stupačky BEZ gumy.

Tudíž za mne a po cca roce používáníABSLUTNÍ SPOKOJENOST !!!

Wan-Chuan (0) napsal 16.06.2018 v 18:29

Zdravíčko Technick

Osobně vím o jednom. Ten je měl myslím už na podzim a Spokojenost. LEDka je holt proti Xenonu opět krok vpřed. Svítí ti to okamžitě naplno. Dálkovej xenon se musí nejdřív "...Ohřát..."
A pokud Prosakující zákulisní informace nelžou -)))
Tak Potkávací LEDku už má Rade homologovanou. A pracuje se i na dálkové. Ale jak říkám tohle nemám ověřené !!!

Každopádně do těch LEDkovek půjdu.

Na podzim jsem nasadil LEDkovou rampu. A ten luxus který ti to dá v podobě okamžitého bílého dne všude před tebou do vzdálenosti 100m a víc. To je prostě nádhera !!!

technick (41) napsal 16.06.2018 v 17:39

Vypadá to, že už prodává pouze ledkové světlo s maskou, neznáš někoho, kdo to používá ?

MichalXTZ (4) napsal 24.01.2018 v 21:29

Díky Je to jak říkáš, xenonu to vždycky chvilku trvá, ale pak za to to světlo stojí
Taky mám nad blatníkem led světlo, úplně hrozný mi to nepřijde. Svítí to luxusně

Wan-Chuan (0) napsal 24.01.2018 v 19:11

MichalXTZ

Zdravíčko

Xenon je to oboje. Takže ANO chvilku trvá než-li se dálka rozsvítí naplno. Nevýhoda/vlastnost každého zhasnutého xenonu. Pár vteřin to trvá.
Mám takový tip, že asi víš o čem mluvím a co se snažím neobratně a neodborně říct.

Za tuhle investici jsem rád.
Jezdím celoročně = v zimně je tma tak v 80% toho co jezdím. A jsem rád, že před sebou také něco vidím -))

Aktuálně jsem ještě doplnil LED dálkovou rampu.
vypadá naprosto nehorázně hnusně a šíleně, ale ten dosvit a ta síla...
Ten xenon vedle toho vypadá, že si svítíš svíčkou -))

MichalXTZ (4) napsal 24.01.2018 v 11:53

Ahoj, je to moc pěkný Chtěl bych se zeptat, jak jsou tam dálkový? Dole je bixenon a nahoře přídavný dálkový? Nebo je bixenon oboje? Díky

cong156 (8) napsal 23.09.2017 v 22:24

Sluší jí to hodně

• Pravidelný servis

Přijde mi, že ten tachometr prostě proměřuje -)) Za každé 4km si jeden připočte navíc...Jinak si neumím vysvětlit že to tak rychle naskakuje-)) Takže klasika tentokrát Velkej servis Opět http://www.ktmvlasim.cz/ A o/cestovani/?act=poi&did=170

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.06.2017
    Uskutečněno: 15.06.2017
    POI: SETTE spol
  • Pravidelný servis

Klasický servis po 7,5tiskm. Jen se to trochu protáhlo -))) Holt se mi na dovolené líbilo a z +- 3,5tis se najednou stalo 6tis -)) Ale tak naNeštěstí cestou povolilo gufírko a protejkal olej = probíhala průběžná výměna/cestovani/?act=poi&did=170

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.06.2017
    Uskutečněno: 15.06.2017
    POI: SETTE spol
  • Zvýšený blatník

Věděl jsem, že to dřív nebo později budu muset udělat. V bahně jezdím pomaloučku neb to neumím a bojím se. Tak se mi to za*írá trochu víc jak těm co se nebojej a uměj -) Tak když se naskytla dobrá koupě ( Děkuji kolego/cestovani/?act=poi&did=170

Vloženo: 30.12.2016
    Uskutečněno: 30.12.2016