Yamaha YZF 600R Thundercat (1998)

Vlastník zdraži
Vloženo 8.3.2016
Aktualizováno 8.3.2016

Tak už jsem zase došel ke své kočce

První dojmy - No po roce a půl bezžití jsem sedl na Kočku. Zdála se mi trošku živější. před tím jsem měl starší 500 a tahle je plná života. Tak jsme si postupem času na sebe zvykali a teď nám to spolu klape :-)

Motorku bych doporučil pro - No myslím si že pro moudřejší začátečníky. Jelikož je docela nízká tak i pro méně vzrostlé existence. :-D je ale dost těžká, drobnější postavy budou potřebovat pár grifů

Doplňky na motorce - Amatérsky dělané padáky, Kufr, jiný výfuk.

Konečně po skoro roce se dostávám i k zadání své moto.
No na začátku byla trosku zanedbaná. Borec co ji měl, tak na ni nechával rok nebo dva prášit. Tak chtěla trošku péče. Nakonec se sní stala bezva Kočka. Ještě spolu máme co ladit ale to už jsou prkotinky.
Po půl roce ježdění cca 3-4 tis KM. Mě nechala ve štichu jen jednou. Odpálil se regurátor napětí. Investice docela zanedbatelná, ale na cestě nepříjemné.
Spotřeba při normální jízdě něco menší než v autě. A to jsem nejel na minimální spotřebu, ale svižnou jízdu.
S ovladatelností mě docela překvapila. Na tu její váhu a velikost je relativně hbitá.
Na velké vzdálenosti pomalejší jízdou (cca do 120) je docela pohodlná, ale dá se na ni krasně zalehnou. Díky vyššímu plexi jde přežít i rychlejší jízda.
No mám ještě co poznávat tak sem občas něco přihodím.

zdraži
zdraži napsal 11.03.16 v 19:58

Děkuji

SLEEPER
SLEEPER napsal 08.03.16 v 09:15 10b.

No neke, tak at dela radost.