Yamaha XV 1100 Virago (1996)

Vlastník kmotras
Vloženo 6.2.2016
Aktualizováno 26.4.2021

Nejsem přes dlouhý povídání. Prostě jsem si sedly jak prdel na hrnec a basta. jak dostanu nohy na zem, jezdím Líbí se mi, co víc.

Motorka koupena od FIRMA:LM-moto (Rabštejnská Lhota)

První dojmy - Musely bejt ty nejlepší, jinak bych ji nerajtoval, to dá rozum. Živý, ale i přes to plynulý rozjezd, výborný zátah, když je potřeba, jinak pohoda, kochačka a o to mi jde, nic víc a nic míň. A umí i ve dvou s bagáží...konečně pro to bych do menší kubatury nešel.

Motorku bych doporučil pro - Těžko říct, jeden holky, druhý vdolky. Dnes je výběr jiný, než v 90' Určitě ale pro toho, kdo chce po letech zase do sedla a pak se může třeba rozkoukat.

Doplňky na motorce - Nejsem velký hračkář a proto nemusím vozit lunapark, co potřebuju, to tam prostě mám. Jsem takovej praktickej kluk...až na výjimky však jukněte na fotku, bratři.

Nemám rád dlouhý vybírání, protože se stejně většinou vrátím k té první variantě. Tady to sedlo, jak když jdeš koupit rohlík do krámu, žádný dlouhý řešení. Sedla vlastně na první pohled a na první posed. Přiznám se, ještě zvažovaný Dragstar mě přišel zase už moc velký... a rád se, když je čas, hrabu v motoru, jako za mlada, ruce vod šmíru a tak, však to všichni znáte. Tý Solviny. A tady to jde líp.
Zatím, příště třeba něco přidám Než jsem něco přidal, už lítám na nový. Ne, nejsem tak promiskuitní, ale zkrátka to nějak chtělo změnu. Prý na to mám věk Na Virago v 1100 nedám dopustit, asi jako na moji první velkou... Tak hlavně kolama dolů. P.S. Mám sice teď kubaturu menší, ale zátah je pořád dost dobrej.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 07.02.16 v 19:04 10b.

Parádní Virago gratulejšn

žižala.
žižala. napsal 07.02.16 v 14:15 10b.

Dobrá volba, supr stroj.

3neczak
3neczak napsal 06.02.16 v 22:44 10b.

Samozřejmě 10 bodů, ať slouží.

_Kovboj_
_Kovboj_ napsal 06.02.16 v 20:37 10b.

Dobrá volba

TL1000R-Karel
TL1000R-Karel napsal 06.02.16 v 20:24 10b.

Nádherná klasika. Ať Ti to jezdí...