ČZ 125/453 (1962)

Vlastník šťaromír
Vloženo 1.2.2016
Aktualizováno 18.3.2017

Krásná motorka s patinou, na které je každá jízda skvělý zážitek.

První dojmy - Když jsem motorku kupoval majitel mi řekl, že čtiři roky nejela, kupodivu jsem, jen vyčistil palivový kohoutek a dal novou baterku. Motorka na druhý našlápnutí nastartovala.

Čezetu jsem si koupil ze dvou hlavních důvodů, mám papíry jen na 125ccm a Miluju veterány v původním zachovalém stavu. Na první pohled vypadala dost schátralá, ale pod nánosem oleje a bahna se skrýval velmi zachovalí chrom na zadním a předním kole. Lak jsem rozleštil a pustil jsem se do generálky motoru (nová ložiska gufera repase kliky atd...) Zatím co čekám na repas kliky tak, jsem natáhl novou elektroinstalaci. Jak dodělám motor tak se budu snažit sehnat věci co jsou nahrazeny buď z jiných motorkek nebo co chybí ( kryt řetězu a pár maličkostí.)

V poslední době jsem sehnal originální velmi zachovalé koleno výfuku a dostal jsem z chromů stříbřenku.

A máme hotovo :D

Provaz1
Provaz1 napsal 25.10.16 v 11:59 10b.

Topovka, moc pekne jsi z toho laku a chromu vytáhl co bylo možný. opravdu byla hodně zašla, ale oživil jsi ji krásně. Mohu jen doufat, že moji 453 taky tak nějako podobně oživím a pak jí sem taky vložím :D

šťaromír
šťaromír napsal 04.08.16 v 00:29

Mám jí na veteránských číslech

panela
panela napsal 02.08.16 v 08:03 9b.

Pěkná práce, na některých fotkách máš V tak tomu moc nerozumím.

pp377
pp377 napsal 17.05.16 v 19:59 10b.

Máš to pěkné, gratuluji. Opečovávej si ji! Za mě 10 bodíků, když už víc nejde.

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 01.02.16 v 19:02 10b.

Pěknej kousek ta stojí za záchranu. dávám 10 bodíků