Honda NSR 125R (2002)

Vlastník Longis
Vloženo 16.1.2016
Aktualizováno 17.1.2016

Honda NSR 125R patří mezi tři nejrychlejší 125,vyráběla se jenom do roku 2003.
Moje Honda NSR 125R je 2002
Otevřená okolo 20kw..
2takt

První dojmy - Skvělá žiletka 125cc..úžasná na začátek První dojmy byli opravdu suprový jelikož jsem předtím neseděl na ničem jiným než na skútru a první dojmy z jízdy byli ještě lepší byl to strašně veliký rozdíl 20kw a těch pár kw co má skútr,ale po čase jsem si zvykl.

Motorku bych doporučil pro - Začatečník

Doplňky na motorce - Laděný výfuk(gianelli),Otevřená řidicí jednotka a mnoho dalšího :)

NSR
Honda NSR 125R je už starší motorka tak sem se pustil do uprav a motorku předělal :)
Koupil sem jí roku 2014.. :)
Investoval sem do ní všechny moje peníze z brigády,ale stálo to za to !
Když jsem jí koupil měla na sobě černý(matný)plastidip,což se mi vůbec nelíbilo a ještě k tomu se mi to začalo strašně loupat..
Tak sem se tedy rozhodl,že to sloupnu což jde vidět na fotkách a půjde do lakovny :)
Sám sem na lak neměl peníze,ale mám hodný rodiče a ty se rozhodli,že mi udělají radost k Vánocům.(2014)
Když přišla z lakovny byl jsem ohromen jak se celá motorka změnila,(28.12.14)
Potom přišla řada na mě a já začal shánět polepy,nové rukojeti a mnoho kravin :D
NSR-bylo hotové a v novém kabátku :)
Tak přišla řada na výkon,jelikož jsem už koupil motorku otevřenou tak jediný co mi chybělo byl laděný výfuk..Našetřil sem a koupil Gianelli výfuk,který sem si okamžitě oblíbil :)
Vůbec nevypadá,že je to 125 a 2002...koho potkám na cestách každý mi to chválí,ale kvůli tomu sem to nedělal :)
Motorka je tedy otevřená a jezdí přes 150km/h což je na 125cc super.. :)
Je to 2takt takže vetší spotřeba jak oleje tak benzínu,ale s tím musí každý mladý závodník počítat :)
Je rok 2016 mám jí tedy 2roky
SERVIS a PORUCHY
Jediné co jsem koupil(náhradní díly) jsou spotřební-gumy Michelin Street radial,brzdové destičky,nové třemeny a kotouče,svíčky.
Motorově bezporuchové moto :)
Peníze jsem dal za úpravy,benál a olej než za opravy :) (což je skvělý) !!
Cenu motorky jsem přeplatil úpravami,ale to už je moje blbost teda spíš koníček :D
Motorka se musí letos bohužel prodat i se skutříkem..musím koupit plechovku kvůli dojíždění na brigádu,do školy atd...ale tím nic nekončí naopak začíná letos jdu dělat řidičák na A2 a chci koupit supermoto (změna) a příští sezonu bych chtěl koupit Suzuki GSX-R. :)

Longis
Longis napsal 02.02.16 v 18:25

Díky

speroure
speroure napsal 23.01.16 v 19:43 10b.

Perfektní prácička Asi nejhezčí NSR-ko

dalila
dalila napsal 23.01.16 v 10:43 10b.

Pěkně udělaná motorka a na 17.letýho kluka hodně rozumnej a dospělej přístup.
Těším se na další projekt.
Jasnejch 10b.

HanesR1
HanesR1 napsal 20.01.16 v 22:29 8b.

Parádní to se musí nechat, dobře znám na začátky super !!

DOMINATOR
DOMINATOR napsal 20.01.16 v 12:27 8b.

Dobrá práce super motorka