Suzuki M1800 IntruderR (2015)

Vlastník Ludek7
Vloženo 27.12.2015
Aktualizováno 27.12.2015

Podle kamarádů a známých je to jediná motorka, která mi není malá. Na čem asi jezdí ti, co jsou ještě vyšší? :)

První dojmy - Mohutnej a obrovskej kus železa s fascinujícím designem, šíleně širokou zadní gumou, neskutečně velkým a silným motorem, úžasným zvukem a překvapivě snadnou ovladatelností.

Doplňky na motorce - Přední + zadní padáky, opěrka spolujezdce s nosičem, boční brašny

Poprvé jsem ho viděl v roce 2008 a od té doby bylo jasné, že až budu mít motorku, bude to právě on - vetřelec. A stalo se.
Po pěti týdnech máme spolu najeto něco přes 5.000 km a vzhledem k tomu, že nemám moc s čím porovnávat, tak je to pro mě ideální stroj. Jezdí, zatáčí a brzdí - a to přesně tak, jak jsem si vždycky představoval.
Jen mě ani ve snu nenapadlo, jakej dokáže vzbudit rozruch. Kdekoliv ho postavím, tam se najdou zvědavci, co si ho hned musej přijít zblízka prohlídnout :) :) :)
Na druhou stranu se jim nedivím. Pokaždé, když ho zaparkuju a chystám se jít domů spát, dokázal bych si před tím celou věčnost prohlížet ty super křivky :)

Radmil
Radmil napsal 09.05.17 v 16:56

moc dobra volba gratulace mnoho km...

Lenfi
Lenfi napsal 31.01.17 v 15:35 10b.

Opravdu nádhera!
Měl jsem tu čest se na ní i svézt, je to fakt zážitek...

Přeji mnoho šťastných km - kolama dolů!

Marccello
Marccello napsal 03.01.16 v 21:29 10b.

Blahopřeju!! ať si říká kdochce cochce,lepší volba není a o tom prohlížení do nekonečna to znám

Boža
Boža napsal 03.01.16 v 10:37 10b.

Je to paráda užívej si dávám 10 bodů

Tea108
Tea108 napsal 03.01.16 v 10:31 10b.

Pane bože, to je ale dělo. Až budu velký...