Jawa 50/20 Pionýr (1975)

Vlastník poky1215
Vloženo 1.12.2015
Aktualizováno 4.2.2016

Našel jsem ji u mého dědy pod dekou ,je to původní stav z roku 1975

První dojmy - Kamarád měl pionýra,ale já ještě ne , tak mě napadlo že se podívám u dědy a ejhle byl tam.Měla prorezlou nádrž ,protože asi 15 let stál a v nádrži nebyl benzín ,snažili jsme se jí vyčistit ,ale museli jsme koupit novou. Je bohužel bez papírů , takže jen svezení po vesnici.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky a milovníky zachovalých Československých motocyklů

Kamarád měl pionýra,ale já ještě ne , tak mě napadlo že se podívám u dědy a ejhle byl tam.Měla prorezlou nádrž ,protože asi 15 let stál a v nádrži nebyl benzín ,snažili jsme se jí vyčistit ,ale museli jsme koupit novou. Je bohužel bez papírů , takže jen svezení po vesnici.Když už se na něm něco rozbije ,tak se snažím kupovat originální díly.Jede max. 75 km/h .Číslo motoru je shodné s číslem na štítku.Děda ho prý dostal už bez papíru.Neoriginální jsou manžety předních tlumičů,není tam zrcátko ,původní zachovalé sedlo,byla tam i původní šedá lanka,které mám doma.

poky1215
poky1215 napsal 04.02.16 v 17:25

přidal jsem nějaké fotky z doby kdy byla vytažena . Do té doby najeto 3548 km

Milan1963
Milan1963 napsal 02.12.15 v 16:46

mokomido
mokomido napsal 02.12.15 v 15:03 10b.

Možná by stálo za to podívat se i u babičky...

General47
General47 napsal 01.12.15 v 21:57 10b.

ještě že si se po něm podíval, jinak by tam zbytečně stál dál ... a to by jí byla škoda, takový krasavice dobře se starej a bude dobře sloužit