Aprilia Dorsoduro 750 (2011)

Vlastník _LuKe_
Vloženo 3.11.2015
Aktualizováno 20.4.2022

Aprilia Dorsoduro SMV 750 ABS , rok výroby 2011 ... koupena v červnu při 13 tis. km na budíkách

První dojmy - Ovladatelnost a hravost , proste vás bude bavit a to neskutečným zpusobem , yeah ! Motorka zrozená pro kraviny :-)

Na novou sezonu po dvou Tuonech to chtělo změnu . Dorso si koupil kolega , já se svezl a bylo jasno ! Urcite to hodne podporily prevody do sily , motorka proste letela jak splasena a tak tocivej motor jsem nezazil .

Za nedlouho uz stal novejsi model doma , origo prevody byly znatelne delsi ale jednicka porad jen na pridani plynu posle predni kolo do nebe s takovou lehkosti , ze to proste jedete od kazdeho semaforu .

Čim vic jsem se s motorkou szival , tim vic me bavila . Netrvalo dlouho a brousili jsme stupacky , gumy az na hranu s takovou nehoraznou lehkosti . Tam kde jsem driv zatacku letel 110 , ted jsem jel 130 a prislo mi , ze by to slo na Dorsoduru jeste rychleji .

Co se tyce cestovani , neni zadnej velkej problem . Par dni po koupi jsem se s kamosema vyrazali projet do Chorvatska . Na jeden zátah 750 km a jeste jsme pri dojezdu k pobrezi meli chut jezdit . Jedina nevyhoda je mala nadrz , zastavovat kazdych cca 150 km a hlidat si dojezd . Jinak naprosta spokojenost !

Aktualizace k 3.11. 2015 :

Motorka od koupi na budikach ma cislo 26 000 km . Pristi sezonu to bude chtit neco silnejsiho , takze navrat k Tuonu nebo Dorsoduro 1200 , uvidime