Cagiva Gran Canyon 900 (2000)

Vlastník Woozie02
Vloženo 28.10.2015
Aktualizováno 30.10.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

shifty2
shifty2 napsal 19.07.18 v 23:25 10b.

čeplin
čeplin napsal 26.03.18 v 19:40

pekný to máš

cebeer
cebeer napsal 02.11.15 v 18:25 10b.

Pro mě nostalgie. I když jsem ji nikdy neměl, byl to můj velký sen v dobách, kdy jsem byl majitelem Canyonu 500. Po všelijakých technických problémech s Canyonem jsem skončil u těch nudných Japonců a ta nuda mě pořád baví. Motorka je to pořád moc pěkná a jako Italka ještě dlouho bude. Tak Ti přeji hodně šťastných kilometrů.

changes1
changes1 napsal 01.11.15 v 12:04 10b.

Pěkná motorka! Já jsem to měl zrovna tak jako ty. Přesně takové Pegaso jsem měl taky a když jsem chtěl další motorku, volba byla jasná - Navigátor. No už jsem ho prodal ale pocity z něj byly velmi rozpačité. Pegaso bylo po všech stránkách lepší, kromě motoru. Navi se vlnil při vyšší rychlosti, byl strašně těžký, jízda v terénu nepřicházela v úvahu a přední kolo 18" nedává moc možností na výběr pneu, to ale řešit nemusíš. Mnohá (nesmyslná) konstrukční řešení mi lezla na nervy že jsem ji nakonec po šesti letech prodal. Prožil jsem s ní ale taky spoustu krásných chvil a ty přeji i tobě.

-Jandys-
-Jandys- napsal 30.10.15 v 21:22 10b.

Výztižný popis a přesně o tom to je,v záplavě "skoro" stejných elektronikou napěchovaných motorek nenápadně vybočit z řady Mám skoro podobné dilema,chci Gran Canyon nebo Navigator.Těžko rozhodnout Naviga proto že TL jsem jezdil a motor je super a dá se věcma propojit se Suzou ale u Kaňona se trochu bojím drahého servisu a dílů ale to charizma má však větší

Milan1963
Milan1963 napsal 29.10.15 v 12:43 10b.

Hezká motorka, pěkně napsaná recenze. At' nová motorka slouží ku Tvé spokojenosti.

dalila
dalila napsal 29.10.15 v 10:40 10b.

Ahoj,
taky jsem o G.canyonu dlouho přemýšlel,ale nakonec vyhrál Elefant.
Povedl se Ti hezkej kousek a máš to pěkně napsaný...
Jasnejch 10b.