Yamaha XV 535 Virago (1998)

Vlastník Radka76
Vloženo 11.10.2015
Aktualizováno 15.3.2018

Je to moje v podstatě první, když nebudu počítat skutra 125, se kterým jsem najela kolem 1000km a opravdu to nebylo ono, tak došlo na velké A a hned poté koupě tohoto mazlíka.

První dojmy - První dojem z jízdy? No prostě boží, tak dlouho jsem čekala a dočkala se. Jenže je podzim a už toho asi moc nenajezdíme. Motorka má rovná řidítka,a i přes to, že chlapi mi tvrdí, že jsou naprd, tak mi zatím nevadí.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro začátečníka a pro mrňouse úplně ideální, ale je tedy živá až dost, takže určitě v nejbližších letech měnit dobrovolně nebudu. Takže Virago posloužilo velmi dobře a nakonec doslo k rozhodnutí pohnout se o kousek jinam. Už má noveho majitele, tak at se daří :-D

Doplňky na motorce - Doplňky skoro nejsou ,kromě brašen a nabíječky na mobil , padáky jsou original. Ostatní kožené doplňky jsem sundala, došlo k výměně zrcátek , hranatá se mi fakt nelíbila a tak jsou tam z jiné yamahy .

Virago jsem vybrala, protože mi sedne vzhledem k mé výšce.
Nemám moc najeto, ale zatím dojem super.
doplníme na jaře až se začne jezdit.
...

toto byl původní stav, zašlá , bývalý majitel jezdil jen občas , ale alespoň ji šetřil a nejezdil v mokru a dešti.
Kožené doplňky až na boční brašny šly dolů.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 15.03.18 v 10:42 10b.

dobrá volba přeju hodně šťastných kilometrů a málo zbytečných prudičů. Ať se daří a snad čus někde na cestách .

McFik
McFik napsal 10.03.16 v 15:11 10b.

Krásná, ať dobře slouží, mnoho pohodových kiláčků. 10 bodíků. :)

Varaník
Varaník napsal 10.03.16 v 07:49 10b.

Ahoj, ty si pořídila Virágo - no to je super! Gratulace To je lepší než skůtr ,co?

Tea108
Tea108 napsal 08.02.16 v 20:34 10b.

Skvělá volba, já mám sice 250 ku, ale pro mě luxusní stroj.

alca7019
alca7019 napsal 16.10.15 v 08:26 10b.

Moc pěkná motorka a dobrá volba . Tak ať se vždy vrátíš, odkud jsi přijela (jak říká ajaxv)..
Užívejte si holky pohodovou jízdu i ten příští rok...