KTM LC4 620 (1999)

Vlastník Crazday
Vloženo 18.9.2015
Aktualizováno 9.10.2017

Vloženo: 17.09.2017, Uskutečněno: 17.09.2017, Zhlédnuto: 50x

Bohužel i za mě velké snahy musím motorku odstavit. Začalo to na začátku motorkářské sezóny kdy se rozpadla vodní pumpa a motorka se uvařila. Po rozebrání motoru se nenašlo žádné větší poškození krom foukleho těsnění pod hlavou. Nechal jsem hlavu a válec srovnat, koupil nové těsnění s guferma pod vetlili. Dal jsem motorku Dohromady ale co se nestalo. Přestala mizet voda a začal mizet olej. Řekl jsem si že to může být neoriginálními guferma. Tak jsem koupil nové originální. Bohužel trošku se to zlepšilo ale stále žere olej jako Somálské dítě když mu dáte KOFOLU. Do motorky jsem investoval přes 100tisic a tím už moje snaha konci a nezbývá mi nic jiného než se na ni doma v garáži dívat jak jen stojí. Popřípadně pokud máte někdo zájem za 40tisic ji prodám. Na vše mám faktury a že to je poradnej štos papíru. Motorka je kompletní, složená a může startovat a klidně o jezdit. Popřípadě zde je mě číslo 722249646

rc28 (2) napsal 21.09.2017 v 15:01

Tak to musíš bejt už hodně zoufalej a znechucenej... To že se ti ztrácí olej nebude žádná velká věda - tolik míst kam se může ztrácet zase není. Máš perfektně vedený deník, tak bych dal motorku na inzerci i za víc než 40 tisíc - aby se ti taky něco vrátilo. Když ji nikdo nekoupí, tak třeba dostaneš zase náladu ten problém s olejem vyřešit a něco pojezdit. Aby tě pak nemrzelo, že jsi ji prodal za málo peněz a měl jsi to s ní ještě zkusit... Palec nahoru za profi přístup a trpělivost!

Crazday (0) napsal 18.09.2017 v 18:12

Samozřejmě motorka opravit ještě jde ale už je to pro mě zbytečné. Už v ní mám tolik peněz a tolik snahy. Kolikrát jsem si řekl že to už bude dobré že už budu jezdit a i tak to nikdy nevyšlo. Teď už šetřím na jinou , tak mi buď bude motorka stát v garáži jako ozdoba nebo si ji někdo veme a bude mít tak šanci motorka jezdit dál

Simitom (119) napsal 18.09.2017 v 17:49

Už si do ni investoval hodně peněz i času tak to nevzdávej. Určitě už je to jen nějaká hloupost na kterou si zapomněl.

Slávek-TDM (129) napsal 18.09.2017 v 15:36

Sundaval jsi pist a krouzky? Mne se jednou stalo, ze jsem pri montazi na ponku otocil pist vzhuru nohama a nasadil obracene krouzky, protoze znacka byla samozrejme z myho pohledu spravne No budiz mi to poucenim pro priste...

elvis78 (133) napsal 18.09.2017 v 09:15

to je smutné, je divný že KTM nejde spravit. Nevzdávej to Teď už ji prodat nemůžeš

milan1963 (273) napsal 18.09.2017 v 00:52

Smutné...

• Nové spojkové lanko

Bohužel když jsem jel že Šumavy domu prasklo lanko spojky. Domu jsem ji přivezl na vleku a začal rozebírat. Koupil jsem originální lanko to bohužel nesedělo do klemy. Ta uz byla nahoře u držáku dekompresoru prasklá tak j

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.10.2016
    Uskutečněno: 29.10.2016
  • Nový kotouč

Jak už jsem minule psal starý kotouč se díky tomu že se magnet potkal se snímačem otáček kola díky tomu se kotouč ohnul tak mi nezbylo nic jiného než koupit nový :)

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.10.2016
    Uskutečněno: 29.10.2016
  • Kotouč, snímač atd v pr****

Jen 100 metrů od baráku se zablokovalo přední kolo naštěstí to ihned povolilo tak jsem si aspoň nerozbil hubu. Nevím jak je to možné ale celý snímač se nějakým způsobem dostal do kotouče tím se kolo zablokovalo a samozře

Typ: Havárie
    Vloženo: 24.09.2016