Kentoya C5 125 (2014)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Mig21uela
Mig21uela napsal 06.01.16 v 22:24

Ahoj vsem, prave se mi postestilo protiuctem za Hondu sh 125 dat Kentoye sbohem. Tuto moto jsem koupila v 4/2014 a najela jsem na ni 8700km, prislo mi, ze to najezdila do servisu... Ja mam bohuzel spatne zkusenosti, v 6000km musel byt vymenem komplet variator, vubec netahla do kopce, ted pred prodejem ji vytekly tlumice a vypadaval kabel od svicky Co se tyce skakani baterky, to uz jsem nejak neresila a nejhorsi pro mne byl zazitek, kdyz me vyplivla znicehonic na rychlostce a musela jsem volat odtah, fakt desne, takze ted jsem sla do jistoty a doufam, ze uz se mi toto stavat nebude, ale vsem preji, at Vam pekne jezdi)))

SmRad
SmRad napsal 18.10.15 v 22:29

Ahoj, momentálně teď jezdím bez dalších problémů, na zimu jsem jen trochu zvýšil volnoběh. Mám zatím najeto cca 2500km, já toho moc nenajezdím, po městě ty kilometry přibývají pomalu Tak si pořiď choppera k tomu a tohle si nech na popojíždění po městě, já to mám taky tak a teď jak v Brně totálně kolabuje doprava, je to stroj k nezaplacení

pistabox
pistabox napsal 26.09.15 v 10:11

Ahoj,je to děs ale vypadá to že je to kus od kusu,mám nahrkané 4500 km a zatím jen liju benál a měním olej,jinak žádný problém,nikde mě nenechá stát,příští rok jdu do choppera a skutra se zbavit

flundr
flundr napsal 28.08.15 v 14:44

Ahoj, no já šel kvůli spolehlivosti do PCX a nedám na něj dopustit..Ano, stálo mě 60 kolíků (r.v.2013), ale mám najeto 12600km a jen měním olej a leju benzín.. Holt za kvalitu si člověk musí připlatit. Neměl bych nervy na to, co tu popisuješ, a to bez ohledu na to, že tě to finančně nic nestojí.. Zbav se toho, lepší už to nebude.

jopr
jopr napsal 28.08.15 v 07:34 2b.

Ahoj, chlapec moc tě asi nepotěším ,mám taky Kentoyu sice starší typ (speed) a pořád se to sere, nejhorší je, že to nikdo nechce ani koupit, tak to stojí v garáži, kamarád má od března tvou C5 a už to měl dvakrát v servisu, za mě čínu už nikdy , čau a mnoho ujetých kilometrů.

26999
26999 napsal 27.08.15 v 22:59

Helejte,

taky mám čínu 125 od nějakého Longjia s názvem Raptur. Motor je klasická GY, což je prostě ověřený motor a není co zde řešit. Opravdu záleží na přístupu prodejce a to je hlavní, jinak zde se nelze bavit o ničem... olej mně taky prolíná a každý šroub utahuji desetkrát po sobě. Dávám mu pravidelný servis a jede jak pila, takže je o tom, jak se opravdu snaží prodejce, napsal jsi to dobře! a to je opravdu individulelní ...!!!

SmRad
SmRad napsal 25.08.15 v 22:02

Díky za koment, skútr mám konečně dnes doma a zase mi dělá radost :)
Snažil jsem se být objektivní a vylíčit všechny nedostatky, většina z nich mě ani moc netrápí, ale jsou to dle mě nedostatky a uvedl jsem je v recenzi. Po technické stránce mě zlobil jen karburátor a sáknoucí motor (a to nakonec spíše trápilo servisáka než mě :)) Až na tu poslední poruchu to, je zatím cajk, nic aspoň zatím neupadává.
Ale ten přístup prodejce a servisu mi kazí veškerou radost, což koukám je stejné i u tebe :/
Tak hodně zdaru s Vironem!

raidrs
raidrs napsal 25.08.15 v 16:50 9b.

Nazdar chlape,tak teď jsem dočetl tu hrůzu co zažíváš ,bohužel nejsi sám sice nemám C5 ale viron sport 125 což je stejný motor a můžu jen potvrdit tvoje zkušenosti .Já mám najeto 1100km a už mi nejde startér blbne zadní brzda ,upadl mi hlavní stojan ,,za jízdy,,přední tlumiče tečou,nefunguje tachometr atd.mám jít na garančku a taky se hrozím doby v servisu asi už letos jezdit nebudu u nás je to samé pořád jenom keci,,jó a výfuk mi upadl uplně se urval od šroubů tak jsem si to zavařil sám, mají tam špatné uchycení což mi potvrdil prodejce a objednal nový ,,cca čekám už 2měsíce nikdy nevím jestli dojedu manželka na tom už nechce jezdit. KENTOYA už nikdy vííííce. drž se čau

sedli01
sedli01 napsal 24.08.15 v 20:10 1b.

Spíš jsi se měl ty nejprve vyhnout nákupu stroje podobné značky. Cena odpovídá kvalitě. Před výběrem značky auta taky nejprve zjišťuješ informace, měl jsi i o tomto modelu. Kdyby jsi koupil nějakou jetou značku, uděláš líp a hlavně jezdíš, což je účel nákupu skútru, předpokládám. Běž na www.skutrforum.cz a dozvíš se, proč už nekupovat čínskou mrdku, přeju ti, ať na tom proděláš co nejmíň kaček a doporučuju ať se toho zbavíš hned jak to půjde.

Za kačky novýho číňana, kterej se ti bude pořád jen sypat, budeš mít tahanice se servisem a nedojedeš ani z bodu A do bodu B jsi mohl mít ojetou Hondu Lead nebo SH, případně jinýho držáka, kterej by jsi odvezl po koupi do Hondy, dali by ti ho do kupy ( cena ND origo na starší kousky není vysoká ) a věděl by jsi že dojedeš kam chceš a úplně v jiným komfortu...a taky s jinou spotřebou.

Takže můj názor ;) DNad ti tahle zkušenost nevezme nadšení pro jednu stopu. Sedli.