Suzuki GS 650 Katana (1983)

Vlastník Martin_MZ
Vloženo 23.8.2015
Aktualizováno 23.8.2015

klasika z 80tejch suzuki gs 650 g katana

První dojmy - první dojem byl nepopsatelnej :-) přijeli jsme se na ni podívat .. vytáhl je ze stodoly zaprášenou zašlou no byl jsem v rozpacích ... ale dal do ni baterku nechal natéct karburátory otočil klíčkem a natočil jí ... v ten moment bylo jasno :-)

Motorku bych doporučil pro - není to okruhovka ani závoďák :-) pro mě je to babička ve výslužbě :-P asi by ji dost lidí použilo na stavbu café ale pro mě je to kousek do sbírky a zůstane originál :-)

Doplňky na motorce - jsou na ni sportovní řidítka od magury už tam byli jinak originál

je to motorka přes 30 let stará brzdy jsou v porovnání s dnešníma jako kotouč proti bubnu ... člověk s tím musí počítat podvozek není špatnej ale zase prostě 30 je 30 let mě zaujala vzhledem a vychytávkama které už v té době měla jako je ukazatel zařazené rychlosti taky se mi líbil kardan svezení je oproti MZ zase o level jinde je to můj první 4t jednostopej stroj tak se spíš oťukáváme což díky tommu že ještě nejsou noty jde pomalu a ztuha ale to se ještě tuhle sezonu změní

stimpi_pce
stimpi_pce napsal 14.12.15 v 14:05

Zdar kolego,
konečně někdo kdo ji má taky v origo ;)
Hodně kilásků přeju!!!

sikec001
sikec001 napsal 24.08.15 v 23:24 10b.

nááádhera, co jinýho dodat? leda tak: závist?

p.epanica
p.epanica napsal 24.08.15 v 21:44 10b.

Super vozítko ...

-Jandys-
-Jandys- napsal 24.08.15 v 14:28 10b.

Super

3neczak
3neczak napsal 23.08.15 v 22:47 10b.

Moje krevní skupina, nic jiného než 10 bodů nemůžu dát. Ať slouží!