Yamaha XS 400 (1983)

Vlastník Mastalirsky1
Vloženo 23.7.2015
Aktualizováno 7.5.2016

Krásnej a živej stroj, kterej jsem si vymazlil podle svýho gusta :) Je to můj mazel :)

První dojmy - Když jsem tu motorku viděl poprvé tak nebyla v kdo ví jakém stavu, první jízda byla dobrá, jen bylo všechno strašně zatuhlé jak dlouho stála ale všechno jsem promazal a rozchodil, seřídil atd atd. :) Přes zimu jsem na motorce předělal komplet celej předek (nevypadal nic moc) Vyrobil jsem novou palubku a masku a hned vypadá mnohem líp :) Předělal jsem zlehka i elektriku byla to taková prasečina :D Po přetěsnění vidlí aspoň neteče olej do brzdy takže brzdí pěkně a lépe se ovládá :)

Na mašině jsem už najel spoustu kilometrů a bez jediného problému, vlastně jeden tu byl odešla mi baterie takže jsem musel roztlačovat abych vůbec mohl jet domů :) Jinak motor šlape jak má, nevynechává a chytá na brnknutí, bere pěkně i v nízkých otáčkách a ve vysokých otáčkách pěkně táhne i na pětku ale co všechno dokáže jsem nezkoušel to mě neláká :) Jízda je celkem pohodlná a jezdec si ji zaručeně užije, přece jen nejede úplně sama :) Brzdí pěkně, přední brzda stačí rychle a silně zabrzdit, zadní jsem nezkoušel, tu mám jen na okrasu, jsem zvyklej brzdit jen přední :) Podvozek je celkem pevnej jen je měkčí předek a zadek zase tvrdší, mohl by být klidně maličko měkčí ale drží a dělá co má, ovládá se dobře i když se mě taky sem tam teda snaží trochu rozhodit, jako spolujezdec jsem ještě nejel ale batůžek si teda nikdy nestěžoval :) Dá se zvládnout i delší cesta, zrovna jsem dělal novej nosič aby byl na tůru tak uvidíme jak to půjde na takovou vzdálenost :) Díky bohu jsem ještě nemusel nic pořádně opravovat, protože díly jsou pekelně drahý. Co se týče spotřeby tak si spolkne tak 5 - 6 litrů na 100 km :)

p.epanica
p.epanica napsal 29.07.15 v 23:29 10b.

Ať Ti ještě dlouho dělá radost ...