Suzuki GSR 750 (2011)

Vlastník xXFeebeEXx
Vloženo 11.7.2015
Aktualizováno 12.2.2017

Výborná motorka na naučení. Tahá pěkně odspodu, super ovladatelnost

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I) - Motorka byla naprosto v pořádku po všech stránkách, ale nebyli mi schopni říct, jaké má provozní kapaliny...

První dojmy - Dostatečný výkon, zabírá krásně v nízkých otáčkách, výborná na naučení

Doplňky na motorce - Barracuda Aerosport klín pod motor , držák RZ Evotech STR-0315

Původně jsem chtěl Suzuki GSX-R, alespoň 750ccm. Bohužel v době, kdy jsem měl peníze už byla sezóna v plném proudu a ceny těchto motorek vyletěly raketovým tempem a jenom kvůli tomu, že je sezóna nebudu platit o 10-15 tisíc navíc. Náhodou jsem narazil na tohoto naháče, jel sem se na něj podívat a hned mě učaroval :)

Na motorce se jezdí příjemně, nejvíce jsem na ni najel v kuse přes 400km bez únavy, na druhou stranu pohodlí spolujezdce je hrozné a nedovedu si představit jet s přítelkyní někam dál. Motorka má dost tuhý podvozek, takže jet po D1 je utrpení. Ale Buchlovské kopce jsme absolovovali naprosto bezproblémů, motorka se tam ovládala jedna radost a zase tam vyrazím.

Bauiii
Bauiii napsal 11.07.15 v 12:28 9b.