Honda CB 500F (2013)

Vlastník Páťas135
Vloženo 28.6.2015
Aktualizováno 28.6.2015

S Hondou mám celkem dost zkušeností a opět nezklamala! Jak s autem,tak s mašinou 250 a ted 500! Spolehlivá,přesná a nepřestává překvapovat.

Honda CB 600F Hornet: Na mě ještě moc silná, ale v budoucnu určitě bude! =)

První dojmy - Jako by jsme se hledali, až jsme se našli =) První jízdy samozřejmě opatrně, takové to "oťukávání", ale s každou jízdou jsme byli už víc a víc jako jedno tělo, jeden motor. Svižná, přesná, lehká.

Motorku bych doporučil pro - Mašina je ideální pro ženskou s trochou síly, ale i pro pokročilé.

Láska na první pohled, jinak to nedokážu popsat =) Má první motorka byla CBF 250 (ideální do začátku) a po dvou letech už jsem koukala po něčím větším, silnějším a byla tu ona. Z první jízdy samozřejmě nervozita,jaké očekávání splní a však to znáte. Samozřejmě splnila má očekávání víc než na jedničku. Pohodlné sedlo, přesné brzdy, citlivý plyn, krásná spotřeba, neuvěřitelně lehce ovladatelná, krásně čitelný displej (žádné blbosti navíc)..žádnou chybu jsem na ni prozatím nenašla a určitě nenajdu =) Do města a i mimo na takový to provětrání ale s rozumem, je nejideálnější.

dj.jarek
dj.jarek napsal 19.06.16 v 11:17

dj.jarek
dj.jarek napsal 19.06.16 v 11:17 10b.

Kulasec
Kulasec napsal 19.09.15 v 23:03 9b.

Krásný stroj, tak ať jezdí, hlavně opatrně...

context
context napsal 13.07.15 v 15:11 10b.

pěkná mašina přeji hodně kilásku bez nehod a dlouhou sezonu, Orlické hory taky jsem tam chtěl zajet, ale nevím kdy

ProstěMoris
ProstěMoris napsal 02.07.15 v 22:13 10b.

krásná mašina taky jsem o ní přemýšlel na začátek někdy bysme se mohli projet společně orlický hory miluju, jezdim tam docela často