Yamaha TDM 900 (2007)

Vlastník Pigi
Vloženo 19.6.2015
Aktualizováno 20.6.2015

Opět TDM 900 s ABS přivezená z Německa

První dojmy - Pro mě naprosto jasná volba . Motorka do každého počasí,která vás nikde nenechá,je spolehlivá,pěkná,rychlá... Téměř Dokonalá Motorka

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych jí už trochu vyježděným motorkářům pro začátečníky je tam moc koní který neodmlouvaj. Jinak je krásně ovladatelná a pohodlná ,takže i pro ty co uvažujou o delších cestách mimo republiku

Doplňky na motorce - Na motorce byly vyhřívané hefty,hlavní stojan,ochrana svodů,padací protektory a givi kufr.
Já si tam dal cryptus laďáky,gipro ukazatel rychlosti,el. zásuvku,ukazatel dobíjení a prodloužení zrcátek.
Ještě mě čeká nosič bočních kufrů a výměna padacích protektorů za padací rám a nějaké přídavné světla

Po rozvodu musela motorka z baráku a já vynechal 1 sezónu,teď když opět přišel čas na výběr nové motorky tak jsem ani jinou nehledal,kdo TDM sedlal pochopí.
Chtěl jsem opět TDM 900 s ABS a musel pro ni do Němec,ale už po pár set kylometrech na ní jsem opět maximálně spokojenej,je o něco mladší než předešlá a i trochu svižnější,takže se těšim na tuhle sezónu.

-Nio-
-Nio- napsal 26.06.15 v 19:17 10b.

Krásná. Ať to lítá

wsbk
wsbk napsal 26.06.15 v 14:32 10b.

Pigi
Pigi napsal 22.06.15 v 16:54

Díky za komentáře,nějaký fotky jsem dám,ale ted jsem žádný nedělal,měl jsem prakticky jednu,když jsem jí dovez a strčil do garáže a jak psal Decathlon mezi tim bordelem co tam mám to nebylo to správný co se týká toho dovozu tak je to přesně jak psal Slávek v čechách je TDM na prodej hodně ale s ABS jen výjmečně a za jiný peníze.No a ty laďáky měl jsem je i na tý stříbrný a projezdil s nima 2x Chorvatsko,Maďarsko,Slovensko a samozřejmě Čechy,jestli jsou homologovaný nevim, nikdy mě nikdo nezastavil,ale pro tenhle případ vozim i ucpávky a pak je zpátky ten nudnej zvuk

findejs1310
findejs1310 napsal 20.06.15 v 15:42

Nádherná barva a super stroj
10bodů

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 20.06.15 v 12:51 10b.

Ahoj,
ja mel uplne stejnou jako jsi mel tu stribrnou a z baraku musela kvuli baraku Tahle cervena je hezka, a mas pravdu, u nas se s ABSem objevi tak 2-3 za rok. Ja mel kliku, ze jsem ji tady sehnal, ale uzil jsem si ji jen rok... Skoda, byla to nejlepsi motorka kterou jsem mel. Koukam, ze mas I dobrou vybavu, tak sem nebo na forum TDM hod fotky pro inspiraci. Jen ty nehomologovany ladaky asi nebudou to spravny pro vylet do Alp...