Yamaha XV 535 Virago (1996)

Vlastník deniskadol
Vloženo 9.6.2015
Aktualizováno 10.7.2017

Do ČR je to v pohodě. Nevadí vám ze nevali 200 a vic, takže nehrozí pokuty za rychlost.

Motorka koupena od FIRMA:MTT - Brno (Brno-Židenice) - i

První dojmy - A hl. Našla jsem v chopperu jeden big plus. Jedete třebas jen 80-tkou,ale pocity jsou,ze si to uživate. Na silničce jet 80-tkou,tak vas to moc nebere a hlavně vas svádí stále k rychlejší - daleko rychlejší jízdě. Pak velké výhody vidím u převážení spolujezdce. Na se silniccee stačí aby se malinko pohnul a už mi rok díl motorku,ale u choppera,paradicka,téměř vůbec nevnimate,ze jede s vámi někdo další. A pak se taky nestavaji srážky Helem jak na silnicce

Motorku bych doporučil pro - Pro drobnější postavy

Doplňky na motorce - Zásuvka, zadní nosic

Moje zkušenosti?
No popravdě,zacinam mít trochu obavy. Už jsem na Virgi najela za tři týdny - co ji mám, něco pres 3200km a stále jsem se s ni nezzila. Ale chyba spise bude ve me. Asi každému sedne jinej typ masiny,me sedlo enduro,naháč,silnička,cestám ale chopper stále ne. A po tolika km už si zacinam myslet ze se nezziijem je to prostě chopper,takže na české rozbité serpentyny,kde krajnice jsou štěrkové dalších 70% je rozbita,poslepovana a protijedoucí auta maji zálibu jet v prostřed a nejlíp ve vašem pruhu,tak s chopperem co zrovna v zatáčkách tolik nesedi,si to cestovanicko,moc neuzivate,do města celkem pohoda. No a na rychle jízdy do německá jsem si nechala silničku. Ale stejně je to smyslná masinka,na které mate čas se za jízdy se aj kochat okolím

žižala.
žižala. napsal 10.06.15 v 20:30 10b.

Dobrá volba.

babula
babula napsal 10.06.15 v 09:50 10b.

Pěkná Virgule

SonyLee
SonyLee napsal 10.06.15 v 05:57 10b.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 09.06.15 v 16:54 10b.

Pěkná mašinka, snad jí přijdeš na chuť

BaluJarda
BaluJarda napsal 09.06.15 v 10:56 10b.

Hezká 535ka ,přeji jen samou pohodu v sedle a máš to za 10