Jawa 350/632 (1989)

Vlastník zdeneckovo
Vloženo 8.6.2015
Aktualizováno 1.4.2018

Motorka, která vydrží všechno. Jednoduchá, snadno opravitelná. Každý by ji měl vyzkoušet.

První dojmy - Na motorku jsem sedl a hned se mi zalíbila. Je vyšší a na mou vysokou postavu padne podle mého názoru velmi dobře. Ujeto mám zatím jen pár kilometrů, ale zážitek je to nepopsatelný, jsem veliký fanda motorek, které si dokáže člověk sám opravit a tohle je přesně ona. Kupovaná je od prvního majitele.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro začátečníky na naučení. Na normální cestování bych doporučil i pro ženy.

Jízda na této motorce je prostě zážitek, když se vám třepe mezi nohama. Brzdy jsou na první zkušenost velmi líné, ale to se mi zdá protože jsem zvyklej ze skůtru na kotoučovky. Už jsem zkoušel jízdu ve dvou a motorka nepociťovala žádnou velkou změnu. Zvládala to velmi dobře. Úložný prostor je akorát tak na lékarničku a nářadí, ale víc člověk nepotřebuje. Spotřeba se pohybuje okolo 4 l/100km.

Motorku používám ve městě a jsem s ní velmi spokojen. Ale i v terénu na chalupě jsem s ní projel téměř vše.

Prostě dokonalá vůně dvoutaktu

novis79
novis79 napsal 11.10.15 v 22:46

Pekne zachovala, me teda brzdi dobre, dvouklic je vybornej.

mickaelb
mickaelb napsal 08.06.15 v 19:54 8b.

Pekne, jen bych nesouhlasil s tim, ze ulozny prostor je jen na lekarnicku osobne mam ve svoji trinde nahradni dusi, lepeni, vsechny potrebne klice, nahradni lanka, zarovky, pumpicku, manometr, svicky, kabely, reflex vestu, rukavice, nahradni gufera, tesneni, uhliky i s domkem, lekarnicku a pul litru oleje do benzinu :D ne opravdu, ta motorka ma luxusni vnitrni prostor...