Suzuki DL 1000 V-Strom (2015)

Vlastník pupik33
Vloženo 4.6.2015
Aktualizováno 21.8.2020

Nový vstrom 1000 2015 adventure

Motorka koupena od REPREmoto (Opava-Předměstí)

První dojmy - Celý život jsem si přál jednou koupit novou motorku, konečně se mi podařilo sen uskutečnit a vyhrál to VStrom 1000 Adventure byla po dlouhém vybírání jasná volba

Doplňky na motorce - Kit Adventure originál Suzuki

Od malička jsem měl motorku, bohužel finanční situace nikdy neumožňovala zakoupit něco co jsem vždy záviděl svým kamarádům konečně se to povedlo a já si ke své 40 nadělil tuto krásnou motorku. Hřeje mě to na srdci když se někde ukážu a budím obdivné pohledy a chválu. Protože jsem měl asi 10 letou pauzu kdy jsem žádný motocykl nevlastnil se s motorkou seznamuji. Mám najeto pouze 1000 km a opravdu dávám velký pozor abych někde nehodil záda. Už jsem vyrostl ze supersportu a opravdu jezdím pro zábavu co z toho že proletím někde 300 když z okolí nic nemám. Průjezd klikatými zákrutami je promě krásný prožitek co na to že jedu 80km/h cítím při vjezdu vůni lesu, posekané trávy, zastavím se a koukám na pasoucí se kravičky a jedu dál. Motorka i když je vyšší posez krásně drží stopu, nikdy jsm nejezdil s ABS je to fajn ale když s tím člověk nepočítá hooodně prodlužuje brzdnou dráhu. Motor ma krásný zátah i když opravdu opatrně při zavírání nebo přidávání plynu v zatáčce V90 vám nic nedaruje. Zvuk má krásný i když z Akrapovičem bude mít asi lepší.Vzhledem k tomu že mám motorku měsíc nemůžu zatím více napsat budu postupně doplňovat.

vopák
vopák napsal 05.03.17 v 18:58 10b.

Parádní véstrom..

Clint.
Clint. napsal 29.07.16 v 08:53 10b.

krasnej stroj,mohl jsem se na nem povozit a peckaaaa,tak pohodu do sedla preji,10becek jasnych

kemor
kemor napsal 24.07.16 v 13:05 10b.

Pěkně jsi to napsal Pupíku

Radimbiker
Radimbiker napsal 25.11.15 v 16:11 10b.

Ivča77
Ivča77 napsal 11.06.15 v 15:21 10b.

fakt pěkná a hezky napsaný. ať ti dobře slouží... Hlavně kolama furt jen na silnici.