Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník horacz
Vloženo 1.6.2015
Aktualizováno 10.3.2022

Předchozí majitel na ní jezdil údajně velmi málo, z důvodu nedostatku času. Dle jeho slov by mělo být doložitelné ve výpisu předešlých STK. Dostal jsem k motorce laděný výfuk, ale ten jsem prodal. Najeto při koupi 51700km.

Motorka koupena od Zlatko Sorm

První dojmy - Padla mi do ruky velmi rychle. Oproti předcházející FZS600 jde krásně od spodu. Líbí se mi seřiditelná páčka spojky (originální jsem dostal také) a širší řidítka. Díky nim je sedící poloha velmi vzpřímená a pohodlná.

Motorku bych doporučil pro - idealní pro zkušeného motorkáře, který rád svižně cestuje

Doplňky na motorce - USB zásuvky, širší řidítka, nastavitelná páčky, deflektor, kufr, reflexní proužky, přídavné plexi, padáky, výfuk Storm, přečalouněné sedlo

9/2015 udělán větší údržbový servis v Moto Ulrich - Stará Boleslav: motorka jede mnohem razantněji od nízkých otáček.. :)
kapaliny, filtr, repas předních vidlí, rozebrání vyčistění seřízení karburátoru, udělaný ventily, nastavená řetězovka, zrušení plynové vůle, dodán gumový doraz na stojánek, vyvážení kol, k tomu drobnosti jako vyřešení drnčení plastu za budíky a povolený nosič
2018 nové přídavné plexi, padáky
9/2021 nová plotna na kufr Kappa
2/2022 nový homologovaný výfuk Storm, přečalouněné sedlo

thenewyorkerboy
thenewyorkerboy napsal 13.06.15 v 20:54 7b.

I ja ji s panem resil, kdyz jsem kupoval pred par tydny sveho Fazera :D Tak snad bude slouzit, ja vybral na jihu Cech :)

Sete
Sete napsal 10.06.15 v 20:58

Na tu jsem se byl v Rybníkách koncem května taky podívat, ale nakonec jsem koupil jiný kousek. A že nenamontuješ ten laďák se nedivím, to je přísná roura