Yamaha FZR 1000 (1991)

Vlastník Rohlik exup
Vloženo 24.7.2006
Aktualizováno 29.9.2006

Je to U.S. verze,má 148 koní.Leštěný rám, kyvka. Předělaná na streeta, po laku.Docela pěkná ne? Na to stáří pořád jede! Mám ji prvním rokem a zatím spokojenost. Předchozí moto Yamaha XT 600. Docela skok že? Ale zatím bez problémů

Cesty: Srazy málo ale každoročně si nenecháme ujít Motonálet v Nikolčicích.Jinak spíš vyjžďky. Skřítek atd

Další info: Vysněné moto Aprilia RSV 1000, Honda CR 500 překopaná na motarda. Myslím že nejsem moc náročný :)

Víťan

mates.tl
mates.tl napsal 19.12.06 v 22:19

WEB
WEB napsal 01.12.06 v 16:50

KRASAVICE!Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

Rohlik-exup
Rohlik-exup napsal 29.09.06 v 08:31

Tak přece <br />
Jinak kdo má zajem tak je teď na prodej viz. bazar.<br />
Na tu značku až tak nepřihlížim, jak s zda. Spíš to byla náhoda. Líbila se mi. Teď chci něco novejšího.Mám zálusk na 636 Ninju 03. No snad mi nebudou chybět koně. A taky bych si konečně mohl dodělat řidičák