Jawa 350/640 (1994)

Vlastník PMaXX
Vloženo 5.10.2008
Aktualizováno 26.3.2011

Vyjížďka pro lístky na koncert :)

Vloženo: 22.06.2009, Uskutečněno: 18.06.2009, Stav tachometru: 37300 km, Zhlédnuto: 3x

Vyjížka byla spojením oslavy státnic MotorkářeJakCyp, alias Karla a mé cesty do Novojičínského infocentra pro lístky na koncert V.Redla na Hradě :) Z Ostravy jsme si to šinuli přes Klimkovice na Bílovec - kde jsme doplnili zásoby benzínu - Chunlan dostal 100 oktanů :)
Pokračovali jsme směr Fulnek, před ním na Šenov u Nového Jičína a NJ samotný. V NJ sme si dali pauzu u kafe a kofoly, pak vyrazili na Shellku pro olej. Dolili pul litru a vyrazili kousek z NJ na VelMez a pak to stočili na Frenštát pod Radhoštěm, kde byly nádherné zatáčky, až na jednu vracečku ve které jelo do protivky auto. Pak směr Čeladná, kde jsme si udělali pár fotek, dál na Frýdlant a z Frýdlantu na FM a dál už si ty dědiny nepamatuju ale objevili jsme se na Žermanicích. Projeli se po hrázi - fakt pěkný výhled. A potom už byl čas návratu, brali jsme to z Haviřova na Petřvald a Rychvald, tam jsme si dali plné břucho třešní a Karel pak jel dál na Ostravu.
Vyjížďka myslím moc dobrá, najeto cca 150km. Už se těším na další

Jarda (281) napsal 12.06.2010 v 10:38+1

Pekne

• Rozhodnutí co s moto :-D

Tak po necelých dvou letech a asi 3000km na Jawce a 6000km na skutru jsem se rozhodl že zůstanu zatím u skůtrů - přecejenom pro ježdění do a z práce ucpanou Ostravou je to lepší řešení s variátorem než věčné řazení :)

Typ: Prodej
    Vloženo: 08.06.2010
    Uskutečněno: 08.06.2010
  • Motosraz - Pstruží

Jelikož se blíží konec sezóny domluvili jsme se se Zdeňkem na vyjížďce spojenou se srazem v hospodě U Filipa ve Pstruží nedaleko Frýdlantu. Druhá půlka naší výpravy nemá ráda dálnici - prá má o zub na kolečku míň, moc

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.10.2009
    Uskutečněno: 03.10.2009
  • Po menších servisních zásazích se začíná jezdit naplno. Týden jsme se domlouvali na sobotní vyjížďku bohužel počasí - nebo spíše předpověď - vypadalo na vyjížďku tak na kajaku než na moto, takže v pátek večer nikdo netu

Vloženo: 19.04.2009
    Uskutečněno: 18.04.2009