Honda VT 600 Shadow (1995)

Vlastník 1Gabo
Vloženo 22.7.2023
Aktualizováno 31.5.2024

Vloženo: 08.04.2024, Uskutečněno: 07.04.2024, Stav tachometru: 4400 km, Zhlédnuto: 101x

Máme za sebou prvních cc 100 km roku 2024. Dovolím si to nazvat po částečné repasi stroje.

Nové věci:
Vyhřívané gripy Oxforf Cruiser
pancéřová hadice brzdy HEL + repas brzdové pumpy + brzdovka Total
kotouč + sintrované destičky TRW
obě pneu Shinko 777, obě duše, oba pásky
vrácení repasované origo přední vidlice, nová ložiska v krku řízení, sehnány origo blinkry
lak ze vzorníku Ford Focus ST - Electric Orange Pear + něco matná černá- domorobo, z metru pěkný, z blízka to má k dokonalosti hodně daleko

Opraveno:
Blinkry, ovládání blinkrů, ovládání světel, jedna prodřená hadice k expanzce chladiče vyměněna, vyměne benzínová hadice od nádrže k filtru + filtr, přitvrzený zadní tlumič z polohy 2 na 7, promazanej řetěz, zkontrolována komplet kabeláž na mechanické poškození.

K dokonolsti mi chybí: origo tachometr a míň hlučné výfuky (jezdim s tim ráno do práce) a vrátit kufry, to jsem zatím nestihnul.

Jinak motka jela pekně, zatím funguje vše krom tachometru KOSO - neukazuje, asi špatnej magnet, uvidím co s tím dál ...

Celkové investice do motorky včetně koupě 65 000 CZK

Milan1963 (278) napsal 09.04.2024 v 12:55

• Hibernace - repase

Vzhledem k tomu, ža na motce je namontovaná USD vidlice z Giler XR, která má 140 kg a Stínovlas se při brždění hodně potápí, pustil jsem se do repasu origo vidlice, kterou jsem koupil s motorkou. První překvapení bylo

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.12.2023
    Uskutečněno: 20.12.2023
  • Poslední projížďka 2023

Poslední dobou jsem jen jezdil do práce a na krátké vyjížďky (50 - 60 km, jen tak na hodinku brouzdat po okreskách a hledat hezká místa). Te´d o víkendu asi naposledy, v neděli bylo přes den cca 14 stupňů a už jsem přije

Vloženo: 23.10.2023
    Uskutečněno: 23.10.2023
  • Repase třmenu

Repas trmenu sadou All Balls - pistky te´d chodí parádně, ale občas se jakoby přizasekne nebo rozvibruje destička. Plíšek co je u čepou pruží pekně a dobře ale plíšek co je u rovne části destičky tam vícemně nedží a mám

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.09.2023