Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Velikonoční otevření sezóny - Sárvár HU 2024

Vloženo: 05.04.2024, Uskutečněno: 29.03.2024, Stav tachometru: 45979 km, Zhlédnuto: 74x

SPZ po zimě jsem vyzvedl z depozitu 25.03.2024 s plánem, že když hlásí na Velikonce tak pěkně, tak někam vyrazím. Před tím jsem si říkal, i když to letos šlo jet již 20.02.2024 kdy bylo krásně slunečno a neuvěřitelných 15 st Celsia, že je ještě docela čas a počkám až vymetou a ohřejou se silnice. Jenže s předpovědí fakt hezkého a teplého počasí právě jen na Velikonoce to byla příležitost jak někam vyrazit na dýl a dál. Tím jsem tedy nepředpokládaně a mnohem dříve oproti ostatním létům otevřel novou letoší sezónu. A jsem rád. Tipů na výlet bylo a je hodně. Upřímně, moc se mi nikam ani nechtělo a říkal jsem si, že si budu dělat něco jiného třeba na zahradě. Nakonec jsem se sbalil a vyrazil na průzkum směr maďarské termální lázně Sárvár, na které jsem dostal tip od své známé. Chtěl jsem vyjet brzy ráno, abych mohl jet v klidu a nikam nespěchat což se mi jako vždy nepodařilo a v 09 h. ráno jsem byl ještě na dvorku. Do místa mého pobytu jsem dorazil v 19 h. s padající tmou. Cesta zpět už byla více na pophodu, protože během pobytu se posunul čas o hodinu dopředu a já získal náskok +1 h na dojetí zpět domů. Přemýšlel jsem jestli se nevrátím až v pondělí a v neděli si neudělám výlet k Balatonu, když je to tak blízko, ale nakonec jsem jel domů a dobře jsem udělal, protože v pondělí byla zima a alespoň u nás pršelo. Tak že já to přejel celé za tepla a suchými koly. Další perličkou na tomto výletě bylo, že to byl nejenom první výlet v tomto roce, ale de facto i jeden z prvních výletů na nové motorce, kterou jsem koupil na konci loňské sezóny a byl na ni jednou nebo dvakrát vloni na vyjížďce. Pak až letos poprvé po zimě právě v Maďarsku. Tak hurááá do nové sezóny !

Ujeté kilometry: 1001 km
Kumulativní kilometry: 1001 km

Radek2107 (55) napsal 10.04.2024 v 08:39

Pěkný výlet. Asi minutu jsem přemýšlel, kde je focené Velikonoční pondělí. Ale dal jsem to. Ul. Na radouči, napravo je domov důchodců.

1 reakce

ndravec
ndravec 12.04.2024 v 07:38

Přesně :)

Milan1963 (278) napsal 07.04.2024 v 08:44

elvis78 (140) napsal 05.04.2024 v 19:48

Pěkný výlet a místa Já bejt 60 km od Balatonu tak mě nic nedrží
Ten barevný LCD vypadá jak vietnamskej kazeťák z Poděbradský burzy
po přepnutí na černobílou to už je hezky jednoduchý Nebo proč ta první fotka hraje tak barvama?

1 reakce

ndravec
ndravec 06.04.2024 v 10:06

Standardně je černo bíly LED. Takhle to vyfotil telefon a vůbec nevím proč ?! Normálně to tak není.

• Věznice Valdice, Kozákov

Tak zase jedno krásné odpoledne před námi je možnost se po práci jen tak cournout. Napadla mě trasa tentokrát směrem na Jičín. Jel jsem zde už vícekrát, ale co ?! Hlavně se projet a vyvětrat hlavu. Kdo ví kdy a kam zase

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 14.05.2024
  • Památník těžby uranu – Důl Hamr I, jáma č. 3

Inspirací na další výlet mi byl článek zde na motorkářích o místě okolo kterého jsem mnohokrát jel, ale nevěděl o něm. A protože to není daleko od mého bydliště, byl to akorát tak tip na výlet po práci na odpoledne. I te

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 13.05.2024
  • Kousek do Polska

Venku krásně, na motorce jsem byl před 14 dny naposled, a tak byl čas zase někam vyrazit. Nevěděl jsem ani moc kam. Nakonec jsem jsem si nějakou trasu vymyslel a jel projet kus pohraničí do sousedního Polska kde jsem ješ

Vloženo: 17.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024