Triumph Street Triple R (2013)

Vlastník Pajoš.CB
Vloženo 21.8.2023
Aktualizováno 9.1.2024

Vloženo: 02.04.2024, Uskutečněno: 02.04.2024, Stav tachometru: 40007 km, Zhlédnuto: 82x

Tak nějak jsem vyjížděl když se udělalo trochu hezky a postupně se to nasbíralo, hlavní cíl by co nejdříve dojet staré gumy.

Mezi tím jsme se s bandou z práce byli podívat na motosalón, kde jsem se těšil na Triump Street Triple 765RS a byl tam navíc ve žluté, která mu fakt sedí. Je to krásný a skvěle zpracovaný kus, který mi skvěle padne do ruky. Chtěl jsem si domuvit v Olomouci testovačku, ale prý se moc dobře prodavá a demo nebude, škoda. Zajímal by mě rozdíl oproti mému.

Přes velikonoční víkend už bylo fakt hezky, tak jsem si zajel zajezdit na motopark a pak taky do Třince. Nebyl jsem ale spokojený, nemůžu si pomoct, ale myslím, že je to v tomto případě o gumách. Ty Pirelli Angel jsou na cestě dobré, ale na těch orkuzích jakmile jsou větší náklony, tak to není ono. Mám pocit, že to tam musím strašně tlačit, a pak už nemám vůbec dobrý pocit, taková nejistota co bude. Co už, s těmito gumami jsem ho koupil, nyní jsou konečně dojety a obouvám Bridgestone s21 a uvidím co se stane. Doufám, že přesně to co čekám a Street ukáže co vněm je.

Kolega při cestě do Jeseníku mi dovezl ukázat bráchovu Hondu Shadow. Dobrý peklo stroj, vůbec to není můj styl, ale musím říct, že to má svoje kouzlo. Kousek jsme se spolu projeli a na cestě to vypadlo taky dobře. Na motobaru v Bravanticích jsme pak potkali žlutého Streeta RS, tak možná se tu v okolí aspoň budeme potkávat.

• Okruhy, servisy a cesty do práce

Prvních 2000km sezóny a dva opakované servisy. V zimě dělané gufera ve vdilích na jedné straně začalo téct výrobce Tourmax. V ABmoto mi doporučili vzít K-tech přímo pro vidlcie KYB. Už pár takových případů měli, vyměněno

Vloženo: 05.06.2024
    Uskutečněno: 05.06.2024
  • Nové pneu B s21

Přezvouval jsem dříve než jsem počítal, ale jsem nesmírně rád, protože je to sakra rozdíl Pirelli Angel ST vs Bridgestone s21. Po přezutí jsem měl v plánu hned jet na Třinecký okruh jenže počasí nevyšlo jak měl. Odpoledn

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.04.2024
    Uskutečněno: 06.04.2024
  • Tak nakonec ještě jedna v roce 2023

Bylo hezky, byl čas, tak jsem na chvíli vyrazil. Jen pár kilometrů kolem komína ale stálo to za to, po té pauze od října.

Vloženo: 06.01.2024
    Uskutečněno: 27.12.2023