Yamaha YZF-R125 (2016)

Vlastník Eluška
Vloženo 4.5.2023
Aktualizováno 7.3.2024

Laděný výfuk LeoVince GP Style

Vloženo: 28.11.2023, Uskutečněno: 28.11.2023, Stav tachometru: 38258 km, Zhlédnuto: 53x, Firma: ČUKR

Od začátku co mám YZFko jsem na něj chtěla laďák jen byly důležitější věci, které se na něm musely udělat a vyřešit. Přemýšlela jsem nad Aliexpresovičem jen bez homologací je to k ničemu.
Podařilo se mi sehnat staršího homologovaného Leoše za slušnější peníze sice je určený pro R-125 RE06, ale to bych nebyla já a ČUKR servis, aby si s tím neporadil a výfuk nepřizpůsobil pro RE11. Zvuk sériového výfuku je hrozně utlumený moto nejde slyšet je to až nebezpečné v dnešním provozu. Hlavně se mi moc líbil zvuk kdysi mého minibiku VPB 4T, který zněl úžasně (až hynula havět podel trati), kdo slyšel na přírodňáku super mono tak ví.

Takže výfuk bylo potřeba prvně vyčistit a rozleštit škrábance patrné po pádu, stejně tak svod který byl vypálený a zašlý. Jak už jsem zmínila byla nutná úprava svodu jelikož RE11 má ve výfukovém kanále lambdu a je delší nepasovaly držáky. Svod se proto o něco zkrátil a na konci se musela malinko přepilovat díra u držáku. Teď sedí jak má. Po nastartování zvuk jako moje tehdejší VPB 4T nádhera. Zkoušela jsem to i bez DB killeru, ale moto šla slyšet cca na 5km což by hlavně ocenili sousedi, proto šel DB zpátky a hlavně na doporučení mého mechanika, jelikož by směs byla moc chudá a není to karburátor, kde by šlo správně natryskovat nechala jsem Leoše s DB. Na závěr jsem ještě ze SIPu sehnala origo hliníkový štítek LeoVince, ať je výfuk zase fešák.

• Vidlice

Snad už poslední předsezonní servis a to výměna gufer ve vidlici. Už jsem si zvykla, že na YZF pár věcí bylo provedeno mizerně, nebo vůbec, ale ty vidle to předčilo vše. Nějaký polský dobrák složil levou vidlici tak, že

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.03.2024
    Uskutečněno: 01.03.2024
  • Svařovaní kapot

Teď nastalo to počasí, když už nepůjde vyjet jsem si nechala tuhle práci na závěr sezony. Jelikož moto absolvovala několik pádu u předchozích majitelů a opravená tak na oko byly kapoty na několika místech popraskané a po

Typ: Oprava
    Vloženo: 28.11.2023
    Uskutečněno: 28.11.2023
  • Krovka

Jelikož budu jezdit z 99% sama, rozhodla jsem se ještě YZFku pořídit krovku a sundat zadní stupačky. Byla potřeba menší úprava krovky samotné je pro RE06 u RE11 je to trochu jinak.

Vloženo: 02.11.2023
    Uskutečněno: 02.11.2023