Moto Guzzi V85 TT (2021)

Vlastník MarioV2
Vloženo 11.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 11.09.2023, Uskutečněno: 07.09.2023, Stav tachometru: 12148 km, Zhlédnuto: 58x

No, nakonec to spíše bylo jižní Rakousko, ale stálo to za to. V 85 TT na Trailmaxech překvapila. Přesun z V7 na ni byl pro mne překvapivě snadný, sžil jsem se rychle. Sestava byla trochu šílená: 2 osmiválcové pětilitrové roadstery Mercedes-Benz (vozili nám bagáž, a v zatáčkách byly hned pryč), 1 postarší kabriolet s kompresorovým čtyřválcovým motorem ale schopným navigátorem, Bombardér BMW R 1800 nebo jak se to jmenuje, BMW S1000R 165 koní v naháči do 200kg, Indian FTR 1200 a já. Poznatek? V 85 TT je neskutečný univerzál a Rakousko jsou dvě země. Jižní, to je jak ho známe z doktora z hor. A severní, které je dnes už lepší projet a pokud možno nezastavovat ani na pumpách. V jižních čechách se nám rozmohla móda nebrat platební karty, vidím v tom snahu přesměrovat část peněz z daní do vlastní kapsy. Proti tomu bych principiálně nic neměl, dokud by mne to neomezovalo a nebylo to tak okaté.

context (7) napsal 13.09.2023 v 10:38

Nádhera

Mann (1532) napsal 12.09.2023 v 06:58

Pěkný kout Rakouska Jen malý dodatek Motal jsem se v Alpách pár týdnů před tebou a několikrát jsem narazil na nápis "CASH ONLY " a nikdo se nad tím nepozastavoval, nikdo se tím víc nezabýval. Jesli platíš hotově nebo kartou je tvoje volba, stejnou volbu - přijmout platbu kartou nebo hotově má i obchodník, hospodský, ... Co je na tom špatně? Koukám, že mediální masírka padla ve tvém případě na úrodnou půdu a ty co platí hotově podezíráš z praní špinavých peněz

1 reakce

MarioV2
MarioV2 28.01.2024 v 10:40

To není masírka, ale zkušenost. Dříve to nebyl takový problém, platit kartou šlo kromě nejzapadlejších míst (kde to člověka nepřekvapilo) téměř všude a teď to problém je. Že je to volba majitele podniku respektuji, ale on ať se nediví, že já místo hledání bankomatu zvolím popojet dále, kde mi tu kartu vezmou a fakt neřeším, jestli ten oběd stojí o 3% víc nebo méně.

• První jarní

Kolega mne ukecal na vyjížďku, jestli bych se nepřidal, no, přidal bych se... ani on netušil, že nás nakonec bude tolik. Cílem byla Třeboň, s tím, že část pojede jenom dnešek. Oslovil víc lidí a původní 4 nakonec nabobtn

Vloženo: 29.03.2024
    Uskutečněno: 29.03.2024
  • Poslední letošní projížďka v teple, 105 po opravě

Předpověď hlásí na tento víkend radikální změnu počasí. Meteoradar a zvedající se vítr potvrzují. Mám v Písku objednávku, prodejce mlčí a tak se nabízí pěkných 2x90km po silnici 105 a osobní prověření situace... jedu náh

Vloženo: 14.10.2023
    Uskutečněno: 14.10.2023
  • Zaľúbil sa chlapec

Nákup? To bylo spešné šílenství.Ale mašinu jsem znal, parkovali jsme vedle sebe. Byť jsem třetí majitel, první rok po koupi skočil první majitel po zbrusu nové V100 Mandello a kolega teď potřebuje akutně dodělal plot ve

Typ: Koupě
    Vloženo: 11.09.2023