Ducati 848 (2008)

Vlastník Mr.Ducin848
Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 23.3.2013

Vloženo: 09.06.2009, Uskutečněno: 04.06.2009, Stav tachometru: 9149 km, Zhlédnuto: 6x

Pomalu se blíží další závod ČMN CUPu a tak se po domluvě s klukama z Dafit teamu zamlouvám na 4.6. s Prospeedem den ježdění v Brně. Po nespokojenosti z KTM dnu, doufám, že tentokrát vylepším své časy.
Vyrážimě už den předem a jelikož to nevypadá na dobré počasí, domlouváme se, že přespímě v motelu před okruhem. Zde jsem povečeřeli pokecali a hajdy na kutě, i když až po půlnoci.
Díky zlodějům, se kluci museli vrátit kluci ještě v noci do Prahy a tak na okruh jedu sám, po vydatné snídani. Teda ješt dva kluci Honza plus jeden, co tam byli s námi.
Připravíme věci, registzrace atd., sice neprší, ale je pod mrakem a zima. I když je 12C jdu hned na první jízdu opětovně zjišťuji, že bude boj dostat se pod 2:30. Hned v první jízdě jsem zajel 2:32, pak následovalo zlepšení na 2:30:850, další jízdu na 2:30:620.
V poledne nám trošku zapršelo, zárověň dorazili i kluci a tak jsem měl podporu od Martina.
Po dešti byla první odpolední jízda hodně opatrná, místy bylo ještě vlhko, přesto jsem zajel 2:35. Do další jízdy už nastupuji pod vedením Martina Trachty, který pojede za mnou, aby mi řekl, kde co dělám špatně. Byl jsem tak nervózní, že jsem za dvě kola, nezajel ani jednu zatáčku dobře. Pak jde Martin přede mě, ale když vidím, jak se trápím ukazuji mu aby jel a nechal mě se tam plácat. Až poslední tři kola, jsem se zase dostal do pohody, a snažil se jet ideální stopu. Celkem se mi to dařilo. Nakonec čas znovu 2:30:650. V další jízdě jsem jezdil sám, jezdilo se mi v pohodě, občas mě někdo předjel a vždy jsem se ho chvilku držel. Nakonec jsem skončil na čase 2:30:250. Takže na vysněných 2:27 jsem se znovu nedostal. Ale krásně jsem si zajezdil a zjistil, že nastavení podvozku panem Somrem mi vyhovuje a motorka už neskýče jako koza.
Tak balím věci a mířím směrem domů. Celou cestu laboruji, jaký gumy dám na něděli, když to vypadá na to že bude pršet. Po návratu domů ještě v noci sunavám kola a připravuji je na odvoz Martinovi aby mi je přezul. Ráno ješt koukám na net, jak asi bude a nakonec volím Bridgestny Batlax Slick, bude to poprvé co pojedu na závodních gumách, třeba mi přinesou štěstí. Tak v něděli v Brně

• Příprava na pády

Po loňské zkušenosti, jsem laboroval a scháněl pomoc, kterou jsem nakonec našl v podání pomocné ruky Douchy, aby mi při případném pádu zhasnul motor. Jelikož Ducati snad jako jendiná pádové čidlo nemá. V mostě mi Douchi

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11931km
  • První ježděni Pirelli Day Most - IV Racing

Tak konečně přišel po 8 měsících den, kdy se zase chystám na okruh. Už jsem se nemohl dočkat a díky školení na licenci vyrážím do Mostu v sobotu po třetí hodině. Na okruh dorážím kolem pátý hodiny, a jelikož nevím, kde z

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11930km
  • Kompletace v MOTOROBERT Brandýsek

Byl nejvyšší čas na to zkompletovat zase mého miláčka. Po domluvě s Robertem, to padlo na tento víkend. Dovezl jsem do dílny zbytek dílů, kde již čekal připravený motor. Při pohedu na tři místa, kde byl rám, pak krabice

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.01.2011